Arkadan ilişkiyle Hamile kalır mıyım

A

Ayckk

Forum Okuru
Arkadan ilişkiyle Hamile kalır mıyım
Merhaba erkek arkadaşımla ters ilişkiye girdik tamamen peçeteye boşaldı ve boşalma sıvısı asla genital bölgeme değmedi boşalmadan önce sadece p***yle genital bölgeme 1 kere vurdu hamile kalma oranım var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, Kadınlarda, makat ve bağırsaklarla, iç cinsel organlar arasında bir geçiş yolu olmadığı için, erkek üreme hücreleri kadın yumurtasına ulaşması mümkün değildir. Anal ilişki sırasında sperm boşalması vajina girişinin olduğu yere bulaşmaz ise anal ilişki ile hamile kalmak mümkün değildir.Detaylı bilgi için aşağıda ki linki inceleyiniz.
Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

Ters ilişki yaşadım sevgilimle boşalmadım ondan önce azına boşalmıştım herneyse bu olaydan 1 hafta önce adet oldu diye biliyorum neyse ben arkadan soktum 1 2 defa soktum çıkardım sadece o kadar göründe az ıslak lik vardı pecete ile sildim sonra tuvalette kendi silsi bu olay ikindi siralarinda oldy aksam 8.30 gibi düş aldı düş aldıktan sonra vajinasının üstünde yapış yapış bişi varmış öyle diyor sildirdim tedbir amaçlı falan ama korkuyorum şimdi hamile falan kalır mi?

Geri