Arkadan ters sürtürme yaşadım iki kere adet oldum Hamile miyim?

Gulleringunu

Yeni Üye
Üye
Arkadan ters sürtürme yaşadım iki kere adet oldum Hamile miyim?
Merhaba
Ben sevgilimle 25 ağustosta bir ilişki yaşadım ama sadece sürtünme yaşadık onda da arka tarafa sürttü sadece (boşalma vb olmadı) ve bu olaydan sonra da 2 sefer daha regli oldum. Ama son 3-4 gündür karnımın alt kısmında şişkinlik olmaya başladı. Hamilelik belirtilerinden hiç birisi bana uymuyor sadece kabızlık ve gaz problemleri yaşıyorum. Sizce hamile olabilme ihtimalim var mı? Uykularım kaçmaya başladı. (Sabah kalktığımda karnım dümdüz gün içinde şişiyor)

Selamlar Güllerin günü bu tür bir durumda iki kere adet olduğunu zaten belirtmişsin hamilelik kesinlikle söz konusu değil. Mevsim değişti havalar soğudu uykunun kaçması da buna benzer acaba hamilemiyim şeklindeki düşünceler de yaşadığın ilişkiden dolayı psikolojiktir. Hamile kesinlikle değilsin bilgin olsun. Hamile olma ihtimalin sıfır.

:temizlik:
Selamlar Güllerin günü bu tür bir durumda iki kere adet olduğunu zaten belirtmişsin hamilelik kesinlikle söz konusu değil. Mevsim değişti havalar soğudu uykunun kaçması da buna benzer acaba hamilemiyim şeklindeki düşünceler de yaşadığın ilişkiden dolayı psikolojiktir. Hamile kesinlikle değilsin bilgin olsun. Hamile olma ihtimalin sıfır.
Size çok teşekkür ederim kibar yanıtınız ve yardımınız için uzun zamandır aklımı kurcalayan bir sorundu erkek arkadaşıma da bu konudan dolayı hep huzursuzluk yapıyordum. Bilginizi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim sağlıkla kalın...

Önemi yok umarım rahatlamışsınızdır. Ama amaç sizi rahatlatmak ta değil aslında :) Mevzu olur ya da olmaz. Ama hamilelik bu durumda olmaz 2 kere regl olmuşsunuz. Sevgiler dikkatli olun lütfen.

Geri