arkadaşım hep bende kusur buluyor

gothic kız

Aktif Üye
Üye
arkadaşım hep bende kusur buluyor
ya arkadaşlar bnm bir arkadaşım var en küçük şeyde bende bir kusur buluyor bıktım artık onun yüzünden hep kendimi sorguluyorum şaçlarımı beğenmiyor, okul eteği bana yakışmıyor, milletin yanında ne konuşacağımı bilmiyorum,çok yalancıyım,kötü yürüyorum, en küçük şeyde rezil oluyorum, bunları bana söyleyen hep o ya arkadaşlar artık bıktım ben ya nedir bundan çektiğim anlamyorum herşeyde sen hatalısın sen yaptın iğrenç gözükğyorsun daha birsürü şey nolur yardım edinnn.

dost aci söyler diye bir atasörzü var ama dost asalamaz. Onu uslubuyla söyler....
Aranizda nasil bir diyalog var bilmiyorum ama iki secenegin var.
1. Arkadasini kenara cekip konusacaksin, bak sen bana böyle böyle deyip hep kiriyorsun beni. Senin asil sorunun ne diye
2. Onunla arkadasligini keseceksin ve onu umursamayacaksin
Davranislari bana sorarsan, ilgi cekmek ve senden üstün görünmek icin yapiyor. Seni kiskaniyor olabilir. Bir insan bir insani bu kadar asalarsa ya onu cekemedinden kendini ona karsi eksik hissetigindendir. Yada ona gicik oldugundandir.

Allah c.c. yardimcin olsun

'dost acıyı tatlı söyleyendir' diye bir söz var eğer seni herkesin yanında rencide edip üzüyorsa bu kişiye arkadaş yada dost demek çok saçma olur kimsenin seni üzmesine izin verme bence

kendiside güzel bişi olsa burnundan kıllar dışarı çıkıyor, şaçları ensesinden sarkıyor, kirpiğinin yarısı yok,konuşması çocuk gibi ama ben bunları ona söylemiyorum. :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev:
:grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev::grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev::grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev::grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev::grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev::grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev::grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev::grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev::grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev::grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev::grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev::grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev: :grev:

olay basit arkadaş diye gördüğün kişi zaten sen arkadaş olarak görsen de arkadaşın değil dost acı söyler lakin seni de küçük düşürmez rencide etmez tam tersi sahiplenir doğruları söyler bence arkadaşlığını ilişiğini kes ve kurtul ama öncesinde uyar dinlemiyorsa bırak gitsin yani

Eger alay edmiyosan bizle arkadsn belki iyiligini istiyordur sende kendini duzelt eger herkesin icinde soyluyosa uyar .eger hala dewam ediyorsa herkesin icinde soylemeye sende cok cok onu rencide edersin ... senin arkads ortaminda bir tuhaf anlamadim valla :D:D

Geri