arkadaşlar 2 aydır adet görmüyorum

Ya bende 13 bucuk yasindayim :D 1 aydir regl olmuyorum doktordanda utaniyorum en iyisi siz? :)

Arkadasım bende 2 aydır olamıyorum nisanlım sadece sürtündü ama bosalmadı olay olalı 2 gün oldu korkmaya basladm

acil yardııım

merhaba benim size bir sorum olucak yardımcı olursanız çok sevinirim. 18 yaşındayım hazirann 15inde adet oldum ama olmadan önce bi kaç kere erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilşkye girdik. vajinaya boşalma gibi birşey söz konusu bile olmadı. 2 aydırda adet olmadım. karnmn altında hafif bi şişlk var gibi kasıklarmda ağrı oluyo. çok korkuyorum gece gündüz bunu düşünmekle geçiyor eczaneden test aldım negatif çıktı kan testi için hastaneye gidemyrm ailem duyar diye ne yapıcağmı bilmiyorum hastanede bildiriyorlarmı bilgi vereblrmisnz? birde sınav ve tercih streside var ondanda olablrmi? hamile olma ihtimalim varmı lütfen yardımcı olun
18 yaşını doldurduysan kimse kimseye haber vermez merak etme reşitsin kan testinde hersey net olarak cikiyor 2 aydir olmadi isen kesin bi git idrar testinde yanilma olabilir .

Geri