Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var

Ozge01

Yeni Üye
Üye
Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var
Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var bir de dikkatimi ceken meme ucu cevresinde kabarcıklar var korkuyorum acaba hamile miyim ki ? Adetim 10 haziran gecesi basladi. 14 unde bittti. 15 in dede surtunerek bir iliskim oldu ama penis vajinama girmedi bile . Adetten 1 gün sonra gebe kalma sansi var mi ki ? Adetim hep düzenli olur

Selamlar Özgecim.

Sen şimdi hamilelik riskim var mı diye soruyorsun korkuyorsunda anlıyorum. Ama lütfen ilişkilerde dikkat et. Şimdi verdiğin bilgiler ışığında senin HAMİLE KALAMAYACAĞININ yani hamile olmadığının altını çiziyorum korkma hayatım hamile değilsin. Eğer adet döngünde değişme olur ise oda strestendir mrk etme.

Selamlar Özgecim.

Sen şimdi hamilelik riskim var mı diye soruyorsun korkuyorsunda anlıyorum. Ama lütfen ilişkilerde dikkat et. Şimdi verdiğin bilgiler ışığında senin HAMİLE KALAMAYACAĞININ yani hamile olmadığının altını çiziyorum korkma hayatım hamile değilsin. Eğer adet döngünde değişme olur ise oda strestendir mrk etme.
Cok tesekkur ederim o güzel yorumun icin ama 3 4 gündür Göğüslerimm ağrıyor ve bi yazida gebelikte memee ucu etrafnda kabarcıklar olur diye okudum :-( bugün hic uyumadm abla hic . Yüzümde sivilceler var ve akintim da var ama yine de korkuyorum

Korkulacak birşey yok özge, hamile değilsin psikolojini bu durumdan dolayı alt üst edersen adet döngün de değişir. Takma bunlara hamileliğin yok.

Sevgiler.

Korkulacak birşey yok özge, hamile değilsin psikolojini bu durumdan dolayı alt üst edersen adet döngün de değişir. Takma bunlara hamileliğin yok.

Sevgiler.
Peki son bi sorum daha olacak kusura bakmayın belkide rahatsiz ediyorum meni vajina cevresine bulaştı ama ben hmen silmistim ve ben iliskiden sonra yaklasik 2 saat sonunda ağrı kesici ictm ve dediğim gibi adetim bittikten hemen sonra oldu bazi yazilarda adetten oncesi ve hemen sonrasi gebe kalinmaz diye bi yazi okumustum sizce dogru mu

Sevgili Özge, rahatsızlık vermiyorsun, burada biz sizlere yardım için bulunuyloruz. Gerek bizler, gerek ise sitemizde kayıtlı bulunan diğer üyeler ve misafirler her türlü sorunlarınızı içtenlikle cevaplayacaktır.

İstediğin konuda istediğin kadar soru sorabilirsin.
Vajina çevresine bulaşması hemen hamile kalacağın anlamına gelmiyor. Eğer arkadaşın tam anlamı ile içine bile boşalmış olda bile hamile kalamazsın. Adetli iken adetten bir hafta sonra ve adetine bir hafta kala tam ilişki yaşasan bile hamile kalma riskin yok. Bu bakımdan hamile değilsin evet okudukların aynen doğru.

Sevgiler.

Sevgili Özge, rahatsızlık vermiyorsun, burada biz sizlere yardım için bulunuyloruz. Gerek bizler, gerek ise sitemizde kayıtlı bulunan diğer üyeler ve misafirler her türlü sorunlarınızı içtenlikle cevaplayacaktır.

İstediğin konuda istediğin kadar soru sorabilirsin.
Vajina çevresine bulaşması hemen hamile kalacağın anlamına gelmiyor. Eğer arkadaşın tam anlamı ile içine bile boşalmış olda bile hamile kalamazsın. Adetli iken adetten bir hafta sonra ve adetine bir hafta kala tam ilişki yaşasan bile hamile kalma riskin yok. Bu bakımdan hamile değilsin evet okudukların aynen doğru.

Sevgiler.
Gerçekten size cok tesekkur ederim yeni uye oldum iyiki de oldum :) yani belirttigim bilgiler e bakilacak olursa gebe kalmam imkansiz değil mi :) cok sevindim. Peki benim bulantim oluyor son 3 gündür. Sizce oruc tutuyorum diye mi yoksa psikolojik mi?

Geri