arkadaslar degerlerden anlayanınız varmı?

ben yurtdisindayim burda sistem cok farkli ben daha dr a persembe gitcem ama burda gebelik testi kan testi yapmiyorlar ilkinde. idrar testi yapacaklar ondan sonra dr sececeksin benim ultrasyona girmem nerden baksan 3 haftayi bulcak. yani kan degerlerini felan bilmiyorum ama 5 testte 5 pozitif cikti ve belirtilerini yasiyorum...
ins guzel bir hamilelgimiz olur ben cok heyecanliyim bir senedir olmuyordu ve dr olmaz demisti. Bizim supriz yumurtamiz o. hic ummadigim bir anda geldi bebegim
Rabbim elimizede almayi nasip etsin
sorunsuz bir hamilelik gecirelim ins.

senin belirtilerin nasil

çokkk sevındımm canımmm rabbımm vermek ıstedıkten sonraaa her sekılde verır nasıpp kısmet meselsı hayırlısını versınn..ama senın durumunn dahaa zormuss sabırlaa beklee canımm 5 testee 5 pzotıfsee allahın ıznıylee hamılesınn:) bendee cokkk heyecanlıyım bende yarını bekleyemedım bugun gıttım doktora.doktorum dedıkı cok sabırsızsınn:) daha cıkmaz ultrasondaa dedıı ama gel genede bı bakalım belkıı suprızzz yapar bızee dedııı.sonraa bı baktııı yaa dıo bu ımkansızz gıbı bısey (maasallahh yavruma)ama bebegınde senın gıbıı cokk sabırsızz gosterdıı keseyıı bakk deyıp banada gosterdıı kucucuk ben bıle zor goruyorum dedı doktor haftaya bugun gene gıdıcem o zaman daha nett goruruzz dedııı..4 hftalık cıvarıymıss cok cok mutluyumm allahım ısteyen her arkadasıma nasıpp etsınnn dedıgın gıbı sorunsuzz guzell hamılelık gecırrız ıns..saglıklıı hayırlı bısekılde alalım bebıslerımızı kucagımızaa :)

canım bence sen 4 haftalık hamilesin haftalar arttıkça beta hcg yükselir 2000 e geldiği zaman kese görülebilir 6. haftada kesen görülebilir .

Geri