Aş eriyorum Karpuz istiyor canım Hamile olabilir miyim?

Melisa Özmeral

Yeni Üye
Üye
Aş eriyorum Karpuz istiyor canım Hamile olabilir miyim?
Hanimlar merhaba. Benim adetime 8 gun var. Birkaç gündür midem cok bulaniyor. Dün canim bianda karpuz cekti. Ve hiç bisey yapasim gelmiyo. Hafifte bogazim agriyo. Dün erken gebelik testi yaptim dayanamayip bisey cikmadi sizce hamilemiyim

Selamlar Melisa, verdiğiniz bu kadar bilgi ile bir şeyler söylemek gerçekten zor :) Ne zaman regl oldunuz en son regl tarihiniz nedir düzenli mi regl olursunuz adetinize kaç gün var ? :)

Siz deyince şimdi benimde canım karpuz çekti :)

Son aylarda biraz duzensizlesti ilac kullandim gripten dolayi. Gecen ay 20sinde oldum adet. Midem cok bulaniyor geceleri,sabahları da bazen. Basım ağrıyor. Bazen tek sag kasigim bazen tek sol kasigim agriyor batiyor. Bazen de sicak basiyor bir anda .

Selamlar yeniden, bu yurarıda belirttiğiniz ilaç kullanımı malesef kesinlikle adetinizin döngünüsün değiştirir ama asıl takıldığım bu belirtiler. Tamda örtüşüyor hamilelik ile siz muhtemel adete bir iki gün kala kandan gebelik testi yaptırarak bakın isterseniz. Beklemekden başka yapacak bir şey yok gibi duruyor.

Selamlar yeniden, bu yurarıda belirttiğiniz ilaç kullanımı malesef kesinlikle adetinizin döngünüsün değiştirir ama asıl takıldığım bu belirtiler. Tamda örtüşüyor hamilelik ile siz muhtemel adete bir iki gün kala kandan gebelik testi yaptırarak bakın isterseniz. Beklemekden başka yapacak bir şey yok gibi duruyor.
Ayyy hadi inşaAllah ya. Çok sağolun

Geri