Aşık erkek nasıl anlaşılır?

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
ya bu yazanlarin hepsi benim kocamda da var bes senelik evliyiz dokuz senedir beraberiz ama ben ona bir türlü güvenemiyorum benim icin ölüyor kavga ettiyimiz Zaman ben haksiz olsam da o geliyor Kurban oluyor ayaklarima kapaniyor ama ben cok süpeci bi insanim bana gülüsün den konusmasin dan bastan asa herseyin den bisey cikariyom ve sürekli ona huzursuzluk veriyorum Hayati tam anlamiyla burnun dan getiyorum ama o yine yine yalvariyo adamin agzindan cikan her kelimsinde bi seyler ariyorum ama o bana cevap verince tatmin olmuyorum cünkü geriliyo cevap verirken ve öfler havasinda veriyo ya ama genede benim ki beni sevmiyo onun korkusu ya benden iyisini bulamamak yada beni elinden kacirmak ya bi insan nasil baska kadinlara bakmiyorum benim icin dünyada bi tek sen varsin gözüm senden baskasini görmüyo benim icin en güzel kadin sensin dediyin de ona inaniyosunuz vall ben benim kine inanmiyorum ha bu arada benim ki evden yanliz hic cikmaz kahveye gitmez doktora bile bensiz gitmez ben yanlis anlamiyim diye yolda beni arar tirasa otururken ve kalkarkende arar ama ben hergün adama Hayati zindan ediyorum banada yorum yapin nolur

Bende birini çok seviyorum oda beni sevdiğini biliyorum yani aynı durumdayız bi erkek olarak benim söylemem lazım ama hep bişey çıkıyo

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben birine asigm iki aydir cocuk yan sinifta ilk zamanlar fazla bakmiydu sewgilisi vardi simdi sewglsinden ayrlmis ve surekli bna bkyo yanimdayken gozlerini kacryo bn ynndan gcnce hizli adimlar atyo ve gecenlerde bana dgru egilip slm dedi sizce bni swyrm mu biz hic knsmadk uzaktan uzaga yardm edin lutfen :'(

Aşık erkek öncelikle sizi elde edene kadar son derece mükkemmel bir duruş sergiler. Sizdeki en küçük değişimi farkeder. Siz konuşurken çok iyi dinler. İlk zamanlar çok merhametli ve sabırlı olur.Hiç duymadığınız sözlerle size hitap eder. Bir dediğinizi ikiletmez.Bol süprizler yapar ve sizi hediyelere boğar.En önemlisi size zaman ayırır. Ama erkek kadını elde ettikten sonra bu büyü bozulur.

Geri