Asikmi oldum :) melekler ya inanamıyorum

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
Asikmi oldum :) melekler ya inanamıyorum
bana aşık mı testi aşık mı oldum testi bana aşıkmı test o aşıkmı
Yaaa meleklerim bugün erkek arkadasimi havalimanina biraktim, daha üc aydir birlikteyiz veee bu güne kadar hic ne diyim nasil anlatim bilmiyorum ona okadar alismisimki, bugün havalimaninda biraktigimda cooook kötü oldum yaaa...
Düsüne biliyormusunuz aglamayan kiz yani nagmi deger kör, ilk defa agladi:18: ama en güzelide neydi biliyormusunuz bir tek ben degildim aglayan oda agladi offff, 4 hafta yok simdi allah bana sabir versin tabiiiii onada, daha bir haber alamadim ucagi bes dakika sonra inmeli aslinda umarim sag salim gider ve gelir, bir haber alabilsem rahatliyacagim...

Yani uzun lafin kisasi ben asik oldum herhalde, askin tam olarak anlamini bilmiyorum, yani nasil bir duygudur nasil yasanir bilmiyorum, ama hissetigim seyler cok güzel....
Yanimda oldumu kendimi cok iyi hissediyorum, cok mutluyum yani hicbirsey aklima gelmiyor ucuyorum:) yada birseyde sesini duydumu dünyalar benim oluyor sesi okadar tatliki:) dinlemeye doyamiyorum...

Biliyorum basinizi agrittim ama meleklerimle paylasmak istedim, ama size bir sorum var askmi bu meleklerim???

Ce: Asikmi oldum :)

aşk tabi ki aşk aşk aşk :love:
aşkın analmını sen değil kimse tam anlamıyla bilemez ifade edemez canım eğer öyle olsaydı aşk acısı çekmezdik dimi.
aşk yeryüzünün iki büyük duygusunu aynı anda yaşatan bir duygu selidir acı ve mutluluk ve içinde daha bir çok duygu barındırır.
sana bir ömür boyu mutluluklar canım aşkınız daim olsun ;)

ay ay benim körim aşıkmı olmuş allah mutlu etsin canım inşallah güzel şeyler yaşarsın aşkınla mutluluklar size

CANIM KÖRİCİM EVET AŞK AŞK HİSSETMEKTİR VE SEN HİSSETMİŞSİN BUNA EN GÜZEL CEVABI DUYGULARINA YAKIN BİR ŞİİR CEVAP VERSİN
ADINI KOYDUM
Korkularıma adını koydum
Ya gidersen bir gün
Benim olmadan kaybedersem seni
Liğme liğme olmazmı yüreğim?
Dururmu ağlamaklı gözlerim?
Adını koydum,
Hep senle başlayıp,benle biten korkularıma

Günlerime adını koydum
Ya gelirse ayrılacağın zaman
Senin olmadan bırakırsan beni
Izdırap olmazmı sensiz gecen yıllarım?
Çöle dönmezmi çiçek açan kırları?,
Adını koydum,
Hep benle başlayıp,benle biten günlerime

Düşlerime adını koydum
Ya başkası girerse rüyalarıma
Sensiz kalırsa gecelerim
Kabus olmazmı bu düşler bana?
Uyku girermi bu gözlere bir daha?
Adını koydum,
Hep senle başlayıp senle biten düşlerime

Sevdama adını koydum
Ya biterse bir gün bu sevda
Tek başıma yaşamaya mecbur kalırsam
Yıkılmazmı bu dünya başıma?
Yemin etmezmi bu gönül bir daha aşka?
Adını koydum,
Hep benle başlayıp senle biten sevdama

resimblogu_5853216.jpg

AŞKINLA SANA BİR ÖMÜR MUTLULUK DİLERİM

Amin canim benim Amin insallah bir ömür mutlu oluruz ALLAHIMIN izniyle vee sanada ayrica tsk ederim zamanini ayirip böylesine güzel bir siir ekledigin icin.....

Geri