Asikmi oldum :) melekler ya inanamıyorum

bana aşık mı

slm melekler benim bi problemim var. bi çocukla 3 yıldır aynı sınıftayız. normalde çok sosyal biri ama benim yanıma gelince pek konuşamıyo. bazı günler günde 5 kere günaydın dediği oluyo. bana bakarken gözleri şıl ışıl. bazen aşırı ilgileniyo bazen hiç ilgilenmiyo. ben de karar veremiyorum. bana aşık mı değil mi bilmiyorum. normalde sınıftaki bilgisayarla falan o ilgilenir. ama benim sunumum sırasında bilgisayarda sorun çıktı. her zaman bilg başından kalkmayan çocuk sorunu düzeltmek için kalkmadı bile. anlam veremiyorum hareketlerine. acaba o normal davranıyo da ben mi beklentiye giriyorum. normalde bi erkek de 3 yılda çoktan aşksa söylerdi diye tahmin ediyorum ama lütfen cevap versin anlayan :)))))

valla kördüğüm seni çok iyi anlıyorum.aynı duyguları bende yaşadım.eşimle 2 sene çıktık ve ayda bi kere görüşebiliyorduk.o istanbul ben bursadaydım ama ne kadar yakında olsa sık sık görüşmek mümkün olamayabiliyordu.2 sene dayandım bu duruma.zaten sonra evlendik :) ve çok mutluyum şuan.ALLAH sanada nasip etsin.tabiki alışkanlıkta oluyo yanından gidince özlemek yani ama çok güzel hisler.özlemek güzeldir.boşver tadını çıkar o anların :)

Geri