Aşılama işleminden sonraki adet gecikmesi yaşayanlar bu başlıkaltından !

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Aşılama işleminden sonraki adet gecikmesi yaşayanlar bu başlıkaltından !
A??lamadan sonra adet gecikmesi, a?r? ak?nt? adet kanamas? adet görme a?r? olurmu durumlar? bu ba?l?k alt?ndan payla?al?m lütfen.
A??lama sonras?nda adeti gecikenler bu ba?l?k alt?ndan durumlar?n? yazabilir, bilgi al??veri?inde bulunabilirler. Konuyla alakal? bir kaç bilgide biz verelim.

A??lama yönteminden hemen sonra yani üç be? günde yada bir hafta içinde hamilelik belli olmaz meleklerim. Ancak 15. günden sonra test yapt?rman?z gerekmektedir. Bu test eczanelerde sat?lanlardan de?il, kan yöntemiyle yap?lan testlerden bahsediyoruz.
asilama%20yontemi-1c4.jpg

A??lama Yönteminde Progesteron kullananlar?n dikkatine

Evet meleklerim progesteron kullan?m? malesef adet gecikmesi yapabiliyor. Aba bazen baz?lar? progesteron kulland??? halde adet te olabiliyorlar. Progesteron kullanan ki?ilerin adet olup olmad?klar?na bakmadan 15. günde kandan gebelik testi yapt?rmalar? gerekmektedir.

Örne?in : 15 a?ustosta a??lama yöntemi ile gebelik deneyen meleklerimiz adet olsunlar yada olmas?nlar 30 a?ustos 5 eylül aras?nda mutlaka kandan gebelik testi yapt?rs?nlar.

ben asılama oldum bugun 5 cı gunum ılk asılamada hamıle kalan varmı arkadaslar aranızda söleyın bana lutfen cvp beklıyorum

arkadaşlar 24 ağustos aşılama yaptırdım bugun 14. günüm idrarda test yaptım negatif cıktı acaba kanda pozitif cıkarmı ?

merhaba inşallah bebek isteyen herkeze allahım nasip etsin. İlk aşılamada tutan çok az insan var bende 6 ay önce yaptırdım maalesef tutmadı. bu arada HSG rahim filmi çektirdiniz mi? bu çok önemli ben 2 hafta önce çektirdim ve peşinden gebelik oldu hiç beklemediğimiz bir şeydi. mutlaka HSG çektirin çok faydası var

Geri