Aşılama yaptıranlar - doktora gittik gonalf 450 ml iğne verdi

canşenliğim

Hamiş Melek
Aşılama yaptıranlar - doktora gittik gonalf 450 ml iğne verdi

Aşılama yaptıranlar - doktora gittik gonalf 450 ml iğne verdi Gonal f kullananlar

merhaba kızlar ben yeni üye oldum siteyi kullanmayı pek bilmiyorum dün doktora gittik gonalf 450 ml iğne verdi ilk küçük dozlarla başlıcamızı söyledi günlük 75 ml alıcam çarşamba kontrole çağırdı eğer yeterli gelmesse bi kutu daha vericek ama benim yumurtalıklarım çok iyi dün adetimin ikinci günü olmasına rağmen doktor çok iyi dedi yumurtalar istenilen büyüklüğü gelince aşılama olucak ve benim ilk aşılamam eşimde ve bende hiç bi sorun yok herşey çok güzel ama gerisi allaha kalmış işte inş. ilk seferde olur.sizde il seferdde tutan varmı benim geçen ay klomenle 4tane çok iyi yumurtalarım oldu iğne ile çatlatıldı ama olmadı doktor bu ay şansınız yüksek dedi bende açıkcası umutluyum aşılamadan.benle bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Merhaba aşılamanın normal gebeliğe göre tutması %15-20 dir.Bir çok hasta ilk tedavide gebe kalmıştır.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Uzun zamandır haber yok sizden, nasıl aşılama yaptırdınız mı nedir en son durum sevgili caneşliğim hamile melek diyor ama acaba aşılama ile mi hamile kaldınız bilgi verir misiniz lütfen ?

Geri