Aşılama yaptıranlar yardımcı olabilirmi :(

Yağmurhidayet

Yeni Üye
Üye
Aşılama yaptıranlar yardımcı olabilirmi :(
Arkadaşlar 4 gün önce aşılama yapıldı eşimin sperm hareketsizliği olduğu için yapıldı. 2. Günü bir kasık ağrısı başladı bugün protestan 200 mg başladım vajinadan ağrı dahada şiddetlendi bu normalmi :( çok rahatsızlık vermiyor ama adım atarken batıyor

Selamlar bu durumda aşılama yaptıranlar size yardımcı olacaktır. Buraya yazılanlar da doktor tavsiyesi ya da tedavisi yerine geçmeyecektir. Aşılamayı yapan doktor ile konuşup durumu anlattınız mı ? Bu daha mantıklı gibi geliyor bana geçmiş olsun bu arada.

Selamlar bu durumda aşılama yaptıranlar size yardımcı olacaktır. Buraya yazılanlar da doktor tavsiyesi ya da tedavisi yerine geçmeyecektir. Aşılamayı yapan doktor ile konuşup durumu anlattınız mı ? Bu daha mantıklı gibi geliyor bana geçmiş olsun bu arada.
Cevabın için teşekkür ederim. Yarına kadar bekleyeceğim geçmezse doktorumla görüşeceğim tabiki sadece yaptıranlar belki yaşamıştır böyle bir durum diye içimi rahatlatmak istedim.

Haklısınız amacımız tabiki sizin sıkıntılarınızı bir noktada gidermek umarım görenler yazacaktır. Saygılar.

Merhaba, aşılama sonrası rahimde küçük kasılmalar, kasık ağrısı,bel ağrısı ve vajinal akıntı olması normaldir. Fakat şiddetli ağrılar hekime bildirilmesi gereken bir durum . Ağrınız devam ediyorsa hekiminizle iletişime geçin.

Geri