Aşılama yaptırdım hamilemiyim hamile mi kaldım ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Aşılama yaptırdım hamilemiyim hamile mi kaldım ?
Aşılama yaptırıp geçecek olan süreci bekleyen sevgili meleklerimiz. Lütfen sizler bizlere bu süreç içinde yaşadıklarınızı, neler yaptığınızı ve sizdeki değişiklerin neler olduğunu yazın. Bu konu hakkında yazabilmek için sitemize üye olmanıza da gerek yok.

Aşılama sürecinde yaşadıklarınızın diğer anne adaylarına umut olacağını lütfen ama lütfen unutmayın.

Herkesin ama isteyen herkesin kucaklarının boş kalmaması dileğimizle.

Melekler Mekânı

Ne güzel bu konuya ilk ben yazıyorken boot engelleme sorusu aynen şöyleydi çocuğu olan kadına verilen isim nedir Anne :) Umarım bende anne olurum sevgili kızlar umarım. Şimdi ben Cumartesi günü yeni aşılama yaptırdım. Gerçekten de zahmetli birşeymiş, Yaradan hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Üstelik bende vajinismus sorunuda vardı o yüzden anestezi istedim. Neyse ameliyathanede anesteziden sonra uyandığımda çok garip duygular içindeydim. Şimdiye kadarda bu işler için toplamda 6 bin kadar para harcadık bu bizim üçüncü denememiz. Üç günde bir öğne yapılacak ki yapılıyor da bana on beş gün içinde belli olacak sonuçlar bana ne tavsiye edersiniz. Ben bol bol dinleniyorum fitil var vitamin de alıyorum. Herkese isteyen herkese versin allahım bebişi...

Tuğçe

selamlar tuqce bnde 2 yıllk evlıyım bızımde cocuqumuz olmuyor yenı doktora gıttık kan tahlıli yaptırdım bu ay yumurtlamam olmamıs yumurtlamam oldıqı zaman bızde asılama dusunuyoruz aMA normal bır asılamaya ne kadar gıdıyor bılgınız varsa teskrler

slm arkadaslar bende 2 senelik evliyim ama halen cocugum olmadi bende yumurta tmbelligi varmis bu ay clemen ilac kullandim ve aslama yaptik asiamaninda 11 gunu bugun ve kasik agrilarim vat goguslerin ucuda surekli dik v yaniyor yanlarimada igne batmis gibi oluyo sizce hamilemiyim ama ikinci asilamamda bu belirtiler olmamisti

Geri