aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

Kizlarr olursaa olurr olmazsaa olmazzz Sonuc ne olursa olsun eslerimize kenetlenelim gerisi bos dünyanin Sonu degilll Bakinn ayni ay evlendigimiz is arkadasimla yaris yapiyorduk kim önce hamile kalacak diye ve o hamile kaldi cocugu dogtuktan bir ay sonra tansiyondan arkadasim öldü daha 27 yasindsydi o bebek ortada kaldi simdi birbucuk yasinda annesini hic tanimadi.. yani diyecegim o ki allah hayirlisini versin belki bundada bir hayir vardirrrrrr

Günaydın kizlar gece sabaha kadar gözümü kapattıkca rüyamda hamilelik testim positiv çıktı ve sabah uyandim test yaptim maalesef sonuc negativ.. yinede Allah'tan ümit kesilmez pazartesi belki bir mucize oluverir

Arkadaslar bende rüyamda negatif gordum sabah gittim sonucu aldım yine negatifffffff sabahtan beri ağlamaktan icin dışına cıktı 0.100 cıktı kan testi bende internetten baktim daha hastalanmazsam var 5 gun böyle cıkıcak sonradan pozitif cıkabiliyomuş ama ümidim kalmadı 15 de doktoruma gidicem

Cancan ben seni cok iyi anlıyorum bu sabah bende cok ağladım ama nedense eşim cok umutlu pazartesi iyi haber alacağımiza inanıyor. ... ama birdahaki sefere kesinlikle tüp bebek yaptiracagim

Kizlar bana ne oluyo bi akil verin ya arafeden 1 gun once aksam lekelenme basladi bayram gun bitti bugun ara ara kasik agrim oldu ama cok siddetli ve aksam uzeri pembe lekelenmem basladi hastaneye acile. Gittik endometrum kalin bu adet kanamasi olsa. Endometrum kalin olmazmi bide sol over hassas yaziyo ultrosonda bu ne demek beta 0.100 doktor yatis verdi ama esim yatmami istemedi imza atip çıktım

Geri