Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı
Aşılama yaptırdıktan sonra hamile kaldıysanız bizimle belirtileri, bebeğin rahme yerleşirken ki kanama durumlarını, yaşadıklarınızı herşeyi anlatabilirsiniz. Üstelik bunları anlatırken diğer sizin durumunuzdaki kadınlara yardımcı olacaksınız. Bunları bizlerle paylaşırken üye olmanıza gerek yok. Hemen sayfanın altından hamile kalan meleklerimizden bu konu yada konularla ilgili yaşadıklarını ve gerçek bilgilerini bizlerle paylaşmasını bekliyoruz.

Uzun uğraşlar sonucunda aşılama yöntemi ile hamile kaldınız ? Belkide bebeğiniz şimdi kucağınızda. Ama sorularına cevap alamayan, durumdan oldukça üzüntü duyan ve sizin yerinizde olmak için belkide herşeyini feda edecek kadınlar var unutmayın. Eee peki aşılama yöntemi ile hamile kaldıysanız bunu bir kenara atıp yaşadıklarınızı unutacak mısınız ? Lütfen bizimle paylaşın.

Melekler Mekanı.
 
Ş

Şanslı anne

Forum Okuru
2008 yılında ilk aşılamamda hamile kaldım ve şimdi 5 yaşında bir oğlum var ve ben gerçekten kendimi şanslı hissediyorum .aşılama öncesi vücuduma giren tek iğne çatlatma iğnesiydi.hiç ilaç kullanmadım.şu anda 2.aşılamanın sonucunu bekliyorum bu kez ilaç kullandım .umarım şansım bundada yanımda olur.Allah herkese hayırlısını versin inşallah.
 
B

bebikimm

Forum Okuru
Bende bu ay asilama yaptrcam 2.5 aylik evliyim korunmadm ama olmuyo 14 yasindan beri pcoluyum ilacsiz adet olamyorum ve bu ay asilamaya geccez insallah cünkü beklemek mantiksiz teşhisi konulmus bi hastaligm var allah yar ve yardimcimiz olsn
 

prenses 1989

Hamiş Melek
3 yıllık evliyim 1.5 yıl önce 15 günlük bi düşüğüm oldu 5 haftalık da denebilir o gün bugündür hamilelik gerçekleşmedi eşimde de bende de bütün tetkikler yapıldı herşey normal ama hala hamile kalamadım aylardır forumları takip ediyorum doktorlar hep bekliceksiniz diyip geçiştirdi bende yeni bi doktor edindim kendime ve beklemek anlamsız dedi hemen aşılama tedavisine aldı bizi yumurta takibimden sonra çatlatma iğnesi vurdular dün sabah aşılamam yapıldı çok hafif bi lekelenmem oldu yarım saat yattım hastanede eve geldikten 3 saat kadar sonra sol kasığıma ağrılar vurdu kısa sürdü ve bugün hiç bi şikayetim yok burdan takip ettiğime göre ilk aşılamada hamile kalan kişiler olmuş umarım bende onlardan biriyimdir ilk aşılama ilk heyecan beklemedeyim gün gün yazıcam değişikliklerimi umarım hepimiz bu emeklerimizin karşılığını en kısa sürede alıcaz :cry::cry::cry:
 

prenses 1989

Hamiş Melek
canım sende pazartesi oldun sanırım aşılamanı hayırlı olsun bugün benim 5.günüm birkaç gündür çok fenayım ilk günler bişeyim yoktu ama iki gündür ağrılarım var sindirim problemim var sanırım progestandan kaynaklı neyesem midemi yakıyo adetim ekimin başları gibi bakalım perşembe günü bir hafta olcak aşılamam yapılalı gün gün tutuyorum değişikliklerimi :28::28:
 

prenses 1989

Hamiş Melek
yok yok hiç korkma alttan muayenede bi sorun yaşamadıysan sorun yok acı yok yani biraz sancı yapıyo okadar anlık bişe kaçta olucak aşılaman hayırlı olsun cnm inşallah benim yarın 1 hafta olucak bakalım bayrama denk geliyo belli olacağı tarih şuan da iyim bi hissiyat yok yani ki zaten adet ve hamilelik belirtileri aynı oluyo insan hep hamileyim sanıyo :dancing::dancing:
 
Üst