Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

elfidamsanem

Daimi Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba 5 gün oldu asilama yapılalı ilk gün çok sancim oldu 5 gündür de bel ağrısı akıntı , şişkinlik ,gaz var 3 yıla yakın bebeğim olmadı bi tüpüm tıkalı eşimde sorun yok çok şükür ve nolacak bende bilmiyorum deli gibi internette araştırırma yapiyorum insallah olur bu arada ilk asilamam Rabbim herkese nasip eder insallahlutfen asılması tutanlar özellikle ne yasadigini anlatsin cok merak icindeyiz
Slm zehra hanim, asilamaniz tuttu mu ? Ins olmustur canim.. olmadiysa da uzulmeyin Allah dan umut kesilmez..

M

Mrv93

Forum Okuru
Bende 3 hafta önce aşılama oldum gonalf yumurtalık büyütme ovitrella çatlatma ignesi kullanıp 36 saat sonrasında aşılama oldum sonrasında doktorum duphaston hormon hapı verdi onu da kullandım bitti 2 hafta sonra test yap sonuca göre bide kn testi yaparsın dedi doktorum heyecanla beklediğimiz gün geldi test yaptım pozitif ama 2. Çizgi biraz silik gibiydi tabi testi yaptıgım gün adet oldum acile gittik kan testi yaptırdık oradada pozitif çıktı doktorumu aradım oda yerleşme olabilir korkmayın dedi kn sonucu çıktı 11.6 olması gereken den çok düşük doktorum 2 gün dah bekle 2 gün sonra tekrar kan testi yapalım dedi bugün yine kan verdim yarın sonucu alıcam dua edin bebeim benimle olsun

Likapam

Paylaşımcı Melek
Bende 3 hafta önce aşılama oldum gonalf yumurtalık büyütme ovitrella çatlatma ignesi kullanıp 36 saat sonrasında aşılama oldum sonrasında doktorum duphaston hormon hapı verdi onu da kullandım bitti 2 hafta sonra test yap sonuca göre bide kn testi yaparsın dedi doktorum heyecanla beklediğimiz gün geldi test yaptım pozitif ama 2. Çizgi biraz silik gibiydi tabi testi yaptıgım gün adet oldum acile gittik kan testi yaptırdık oradada pozitif çıktı doktorumu aradım oda yerleşme olabilir korkmayın dedi kn sonucu çıktı 11.6 olması gereken den çok düşük doktorum 2 gün dah bekle 2 gün sonra tekrar kan testi yapalım dedi bugün yine kan verdim yarın sonucu alıcam dua edin bebeim benimle olsun
İnşallah canım rabbim gönlündekini nasip etsin bizede haber ver