Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Arkadaslar bnde ayn 6 da oldm aşılama bgn 12 günü 2 aşılama kasimlrmda çok ağrı oldu goguslermde sisti ve hassasiyet var umarm tutmuştur çok merak ediyorum

Arkadaslar bnde ayn 6 da oldm aşılama bgn 12 günü 2 aşılama kasimlrmda çok ağrı oldu goguslermde sisti ve hassasiyet var umarm tutmuştur çok merak ediyorum

Merhaba canım .Aşılamada kulandığın ilaçlarda kasıklarda ve gögüslerde ağrı yapar. İlaçlarda hormon olduğu için tüm kadınlık hormonlarımız etkileniyor. Kuzenimde aşılama yaptı adete 1 hafta kala gögüsleri baya şişti damarlaştı ağrısından duramıyordu. Kasık bölgesinde batmalar ve ağrı olmuştu birde sürekli akıntısının olduğunu söylüyordu. Doktor 15 gün sonra test yapın demişti. Günü geldiğinde test yaptı şimdi hamile .İnşallah sende hamilesindir canım ;)

Selam hanimlar bende 2014 te uc kez asilama sonrasi ucuncude asilamasi tutan bir kadinim cok sukurki bi oglum oldu rabbim bana nasip etti annelik duygusunu isteyen herkese nasip etsin insallah
Gelelim ayrintilara; ilk iki asilamam tutmadi, ucuncu asilama icin gonal-f kullandim ama iki ay ust uste asilama yaptirdigim icin bu defa yumurtaliklarim buyumedi siklusum iptal edildi cok aglamistik esimle bir ay dinlendirildim ve son asilama islemi icin tekrar gonal-f basladim cok sukur tuttu ve hamis kaldim simdi oglum 2 yasinda (masallah benim ogluma) bendede diger arkadaslarda oldugu gibi kasikta agri akinti bel agrisi oldu ara ara ama en belirgin ozelligim asiri terlememdi 12. Gunde idrarda silik cizgi cikti hemen hastanede kan tahlili yaptirdim ve mujdeli haberi aldim 3-4 haftalik hamileydim biraz zor gecti 6. Ayima kadar ara ara kanamalarim oldu dusuk tehlikem gecmedi cogu zaman yattim ama oglusum beni birakmadi 9 gun once tekrardan asilama oldum simdi yine aynibbelirtiler var ama bu defa tek fark terlemek yerine usuyorum hatta donuyorum hayirlisi insallah kismetimizde bi evlat daha almak varsa kucagimiza aliriz rabbim neylerse guzel eyler insallah sizlerde poncikllerinizi alirsiniz kucaklariniza umarim faydali olabilmisimdir kendinize iyi bakin

selamlar kızlar bende aşılama yaptım bana dua ein ne zaman test yapıcaz bilgisi olan varmı

merhaba ben de ilk asilama yaptirdim suan 14. gun oluyor 15. gun tekrar kan testi yaptiracagim 12 . gun yaptirdim idrarda ve kanda pozitif cikti ama doktorum 15. gun tekrarlayalim ilacin etkisi olabilir dedi butun adet olacakmisim gibi belirtiler var bi farkli sık idrara cikiyorum 12. gun kan testi 10.54 cikti ins Rabbim tum istiyenlere saglikli hayirli evlat nasip eder ayin 29.10.2017 15. gun olacak test tekrarliyacagim haber verecegim sizlerede

kizlar suan sabah idrar testi yaptim yani bugun 14. gun yine hep ciktigi gibi silik pozitif cikti ya bugunde artik catlatma ignenin etkisi kalmisdir dimi ya yarinda 29 ekim unutmusum sanirim test pazartesiye kaldi bu belirsizlik insanin canini sıkiyor banada dua edin kizlar kan değerlerim de artis olsun saglikli gebelik icin

Selam hanimlar bende 2014 te uc kez asilama sonrasi ucuncude asilamasi tutan bir kadinim cok sukurki bi oglum oldu rabbim bana nasip etti annelik duygusunu isteyen herkese nasip etsin insallah
Gelelim ayrintilara; ilk iki asilamam tutmadi, ucuncu asilama icin gonal-f kullandim ama iki ay ust uste asilama yaptirdigim icin bu defa yumurtaliklarim buyumedi siklusum iptal edildi cok aglamistik esimle bir ay dinlendirildim ve son asilama islemi icin tekrar gonal-f basladim cok sukur tuttu ve hamis kaldim simdi oglum 2 yasinda (masallah benim ogluma) bendede diger arkadaslarda oldugu gibi kasikta agri akinti bel agrisi oldu ara ara ama en belirgin ozelligim asiri terlememdi 12. Gunde idrarda silik cizgi cikti hemen hastanede kan tahlili yaptirdim ve mujdeli haberi aldim 3-4 haftalik hamileydim biraz zor gecti 6. Ayima kadar ara ara kanamalarim oldu dusuk tehlikem gecmedi cogu zaman yattim ama oglusum beni birakmadi 9 gun once tekrardan asilama oldum simdi yine aynibbelirtiler var ama bu defa tek fark terlemek yerine usuyorum hatta donuyorum hayirlisi insallah kismetimizde bi evlat daha almak varsa kucagimiza aliriz rabbim neylerse guzel eyler insallah sizlerde poncikllerinizi alirsiniz kucaklariniza umarim faydali olabilmisimdir kendinize iyi bakin
Merhaba bende aşılamamın 8. günündeyim adet öncesi belirtilerim gibi belirtilerin yanında çok üşüyorum hatta dediğiniz gibi donuyorum bir de sürekli uyumak istiyorum 14. Gün kan vereceğim ama meraktan da çatlıyorum. Acaba sizin ikincisi tuttu mu???

Geri