Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

K

kubra91

Forum Okuru
Merhaba arkadaşlar bende yeni yazıyorum bugün ikinci aşılama mi oldum ilki tutmadı bunda da negatif sonuç alcam diye çok korkuyorum ikinci aşılama nin tutma şansı nedir sizce bilen varmı yada ikinci aşılması tutan varmı arkadaslar

elfidamsanem

Daimi Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar bende yeni yazıyorum bugün ikinci aşılama mi oldum ilki tutmadı bunda da negatif sonuç alcam diye çok korkuyorum ikinci aşılama nin tutma şansı nedir sizce bilen varmı yada ikinci aşılması tutan varmı arkadaslar
Hosgeldin canim, herhangi bi sikintiniz yoksa asilama tutar büyük bir sansla insaallah. Ama sikintiniz varsa isler degisir canim. Gereken tüm testleri yaptiniz mi ? Boşuna beklememis olursunuz canim. Insaallah bebegin tutunur hayirlisiyla.

F

Ferderbir

Forum Okuru
Selam hanımlar,kimse varmı bilmiyorum lütfen bana yardım edin,ayın 22 nde aşılama yapıldı 11. Gün kanda test yapıldı, sonuç negatif dr çok üzüldü ve tüp bebek Tedavisi için yönlendirdi bugün 16. Gün yani adet dönemim 6 gün geçti fakat hala olmadım kafam çok karışık :((((

elfidamsanem

Daimi Üye
Üye
Selam hanımlar,kimse varmı bilmiyorum lütfen bana yardım edin,ayın 22 nde aşılama yapıldı 11. Gün kanda test yapıldı, sonuç negatif dr çok üzüldü ve tüp bebek Tedavisi için yönlendirdi bugün 16. Gün yani adet dönemim 6 gün geçti fakat hala olmadım kafam çok karışık :((((
Canim adetin 16.Ci günü ise henüz cokkk erken. Yok asilama nin 16.Ci günü ise ve hamile degilsen eger bugün yarin adet olursun. Progestan kullandiysan, o biraz geciktirir adeti. Istersen sabah yine bi test yap evde. Ama cok fazla bisey bekleme, sadece için rahat etsin diye..

F

Ferderbir

Forum Okuru
Canım aşılama nın 16. Günü 11. Gün test yapıldı adet 6 gün gecikti ,bugün evde test yaptım test alaş bulaş bişey oldu anlamadım :( aşılama nın 11. Günü test yanılmış olabilirmi aşılama dan sonra 5 er gün ara ile düşüğü koruma iğnesi yapıldı onun dışında hiç ilaç kullanmadım hiçde gecikmezdi ilk aşılama da 1 gün önce adet görmüştüm :( ilk defa gecikti

elfidamsanem

Daimi Üye
Üye
Canım aşılama nın 16. Günü 11. Gün test yapıldı adet 6 gün gecikti ,bugün evde test yaptım test alaş bulaş bişey oldu anlamadım :( aşılama nın 11. Günü test yanılmış olabilirmi aşılama dan sonra 5 er gün ara ile düşüğü koruma iğnesi yapıldı onun dışında hiç ilaç kullanmadım hiçde gecikmezdi ilk aşılama da 1 gün önce adet görmüştüm :( ilk defa gecikti
Nasil bir gün önce adet gormustun ? Nasildi peki normal kanama miydi yoksa sadece Lekelenme miydi ? Ben bi kan testi ver daha dogru bir sonuç alirsin. Uzulme canim hayirlisi insaallah ama galiba hamile olma ihtimali yüksek gibi yani seni umutlandirmiyim ama bana öyle geldi.

Bebegms

Yeni Üye
Üye
İki yillik evliyim laporoskopi oldum 8 ay once dermoid kist nedeniyle ve cocugum olmuyor usg hormon sperm hersey normal. Klomene baslandi bu ay ve catlatma ignesi verdi fakat vurulamadim ve yumurtam 19.50 mm dedi suan kasiklarimda batma doluluk hissi goguste hassasiyet var reglime daha 8 gun var sizce hamile kalma olasiligim varmidir

elfidamsanem

Daimi Üye
Üye
Bir bucuk milyr ve benim ysim 21 o yuzden dilerim catlamistir
Bir bucuk milyar dedigin yani 1500 tl mi ? Ne kadar pahaliymis be Yuh yanii. Bence ô kadar degildir, arastirin, hastanedeki girevlinin dedigi eczaneden degilde baska eczaneden Alin. Onlar aralarinda anlasiyorlarmis çünkü, birbirlerine musteri yapiyorlarmus. Siz gidin baska eczaneden daha uyguna alirsiniz bence...
Evet yasin baya küçük mus canim, insaallah kendiliğinden catlamistir canim.. Hayirlisi insaallah.

Bebegms

Yeni Üye
Üye
Bu devlet zaten 5 para etmez rapor veriyorlarmis ne doktoru ne sekreteri bilgi vermiyor simdi bekliyoruz sadece klomenle hamile kalan cok insan var ve insallah benimde oyle olur. Catlamaya yakindi yumurtam ve dilerim allahtan hamileyimdir ve isteyen herkese versin cok zor bu tedavi suresi

elfidamsanem

Daimi Üye
Üye
Hiç dikkat etmedim ama o igne burda fransada en fazla 50€ dur. Türkiyede en fazla 200 tl olmasi lazim, Hade bide iki yüz ithalat desek , toplam en fazla 400tl olmasi gerekir. Yanii ben maximumu varsayarak soyluyorum. Ama kesinlikle 1500tl olamaz ,imkansiz bu. Size bir tavsiyem var , (bimer )e dilekce yazin internet den .Orda sehrinizi eczaneyi ve ilacin satis fiyatini yazarak sijayette bulunursaniz aninda icabina bakarlar. Not: bimer = basbakanlik iletisim merkezi.
Bide cimer var, oda CB iletisim merkezi.
Hukumet internet sitesi kurdu, insanlar istek arzu dilekce ve sikayetlerini bildirsinler diye. Ben daha önce bir konuda yazdim ve inanin bana aninda yanit verdiler ve gerekeni yaptilar.
Siz sessiz kalmayin bir sorun olunca hakkinizi arayin.

elfidamsanem

Daimi Üye
Üye
Bu devlet zaten 5 para etmez rapor veriyorlarmis ne doktoru ne sekreteri bilgi vermiyor simdi bekliyoruz sadece klomenle hamile kalan cok insan var ve insallah benimde oyle olur. Catlamaya yakindi yumurtam ve dilerim allahtan hamileyimdir ve isteyen herkese versin cok zor bu tedavi suresi
Yanlis dusunuyorsun canim, ben fransadayim ve sana yemin edebilirim ki tr deki saglik seviyesi fransada bile yok. Yanii tr saglikta gerçekten çok ilerde. Ama ne yazikki insanlarimiz da cok Serefsizler var ve haram yemekten hiç cekinmiyorlar. Hastanedeki hemsire veya gorevli yakin eczaneyle anlasiyorlarmis, ben sana musteri yolliyim sen bana ayda su kadar ver... Ama insanlar buna dikkat edip, baska eczaneye gitseler daha ucuza ilac alirlar .Bakin burda fransada da , eczaneler kendi kar payini koyuyorlar. Ayni ilaci iki ayri eczaneden birinde 20€ ya digerinde 30€ ya buluyorum, tabiiki nerde ucuzsa ordan aliyorum .

Bebegms

Yeni Üye
Üye
Hiç dikkat etmedim ama o igne burda fransada en fazla 50€ dur. Türkiyede en fazla 200 tl olmasi lazim, Hade bide iki yüz ithalat desek , toplam en fazla 400tl olmasi gerekir. Yanii ben maximumu varsayarak soyluyorum. Ama kesinlikle 1500tl olamaz ,imkansiz bu. Size bir tavsiyem var , (bimer )e dilekce yazin internet den .Orda sehrinizi eczaneyi ve ilacin satis fiyatini yazarak sijayette bulunursaniz aninda icabina bakarlar. Not: bimer = basbakanlik iletisim merkezi.
Bide cimer var, oda CB iletisim merkezi.
Hukumet internet sitesi kurdu, insanlar istek arzu dilekce ve sikayetlerini bildirsinler diye. Ben daha önce bir konuda yazdim ve inanin bana aninda yanit verdiler ve gerekeni yaptilar.
Siz sessiz kalmayin bir sorun olunca hakkinizi arayin.