Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Merhaba ,

Tüp Bebek Denemesinden Faydalanma Şartları

Tüp bebek denemelerinin Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından karşılanabilmesi için:

-Resmi nikahlı evli olmak,

-Evlat edinilmiş çocuklar hariç olmak üzere sağ çocuğunun olmaması ( Sonradan yapılan evlilikler için de eşlerden birinin çocuğunun olmaması gerekmektedir,

-Son üç yıl içerisinde ve normal yollarla çocuk sahibi olunamayacağına dair sağlık kurulu raporu çıkartılması,

-Kadının 23 yaşını tamamlamış ancak 40 yaşından gün almamış olması,

2016 Yılında SGK Tüp Bebek Denemesinin Ne Kadarını Karşılar

-Birinci tüp bebek denemesinde çıkan masrafın %30′ u,

-İkinci tüp bebek denemesinde çıkan sonucun %25′ i,

-Üçüncü tüp bebek denemesinde ise çıkan masrafın: %20′ si

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından karşılanır.

Merhaba arkadaşlar aşılama da 8. günümdeyim. Kasıklarımda ve belimde ağrı, göğüslerimde dolgunluk hissi var. Akıntı ve lekelenme yok. Adetime bir hafta var. Yerleştirme kanaması olmaması normal mi? Yada ne zaman olur? Olmazsa aşılama tutmamış demek mi oluyo? Offff aklımda deli sorularyardım edin arkadaşlar lütfen

Arkadaşlar merhaba
bir sorum olacak. Kasım 20 de aşılama oldum. Sonrasında ilaç kullanmadım. 13.gün beta hcg 2.39 çıktı.göğüslerimde aşırı hassasiyet ve ağrı, beyaza yakın akıntı ve sağ kasığımda seyirmeler var. Adetim 3 gün geçti. Dün gece idrar testi yaptım negatif. Dr adetini bekle tekrar yaptır yükselebilir dedi. Böyle birşey olabilir mi? Yoksa aşılamam tutmadımı? Lütfen cevap verin nooluurr

Merhaba canım .Evet doktorun doğru söylemiş .Adetin gecikince test yap.Kızkardeşim de aşılama yaptı .Senin gibi erken davranıp test yaptı negatif çıktı. Sonra adetinde gecikme olunca testi bir daha yaptı pozitif. Sende sabırla adetinin geçmesini bekle :)

Merhaba canım .Evet doktorun doğru söylemiş .Adetin gecikince test yap.Kızkardeşim de aşılama yaptı .Senin gibi erken davranıp test yaptı negatif çıktı. Sonra adetinde gecikme olunca testi bir daha yaptı pozitif. Sende sabırla adetinin geçmesini bekle :)
Cevabın için çok teşekkür ederim sevimli cadınormalde gğnğ depil saati bile şaşmaz ama yarın 4 gün olacak geçeli. Sabah kan versem mi acaba? Ya yine olmazsa diye çok korkuyorum çok bekletti beni bebeğim. inşallah daha fazla bekletmez. Rabbim cümlemizin kucağını hayırlısıyla doldursun inşcanım senin varmı bebişin?

Bende yeni hamileyim canım .Bir oğlum var :) Bence yarın yapma üç dört gün bekle .Korkmakta haklısın o paniği kızkardeşimde de görmüştüm. İnşallah sende kardeşim gibi hamilesindir.

Bende yeni hamileyim canım .Bir oğlum var :) Bence yarın yapma üç dört gün bekle .Korkmakta haklısın o paniği kızkardeşimde de görmüştüm. İnşallah sende kardeşim gibi hamilesindir.
İnşallah canım Allah razı olsun. Allah evlatlarını bağışlasın cnm. Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Beklemek çok zor. İnan her wc ye gittiğimde aklım çıkıyor ya geldiyse kırmızılar diye. Allah'ım şükürler olsun yine gelmemiş deyip geri çıkıyorum. Böyle giderse en fazla bir haftaya kafayı yerim

Bence kendini fazla dinleme seni anlıyorum ama stresten adet olabilirsin. Al eline bir kitap oku kafan dağılsın .Hiç hamilelikle ilgili aklına bir şey getirme. Allah razı olsun güzel dileklerin için.İnşallah rabbim sanada bu duyguyu tattırır. İyi akşamlar :)

Tavsiyelerine uyucam canım çok teşekkürler. Amin cümle isteyip bekleyenlerle beraber bana da tattırsın inşallah sana da iyi akşamlar canım. Dikkat et kendine bebişine ve abisinede

Geri