Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Rabbim isteyen herkese sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin darısı benim başıma inşallah

Bende 3 hafta önce aşılama oldum gonalf yumurtalık büyütme ovitrella çatlatma ignesi kullanıp 36 saat sonrasında aşılama oldum sonrasında doktorum duphaston hormon hapı verdi onu da kullandım bitti 2 hafta sonra test yap sonuca göre bide kn testi yaparsın dedi doktorum heyecanla beklediğimiz gün geldi test yaptım pozitif ama 2. Çizgi biraz silik gibiydi tabi testi yaptıgım gün adet oldum acile gittik kan testi yaptırdık oradada pozitif çıktı doktorumu aradım oda yerleşme olabilir korkmayın dedi kn sonucu çıktı 11.6 olması gereken den çok düşük doktorum 2 gün dah bekle 2 gün sonra tekrar kan testi yapalım dedi bugün yine kan verdim yarın sonucu alıcam dua edin bebeim benimle olsun

Bende 3 hafta önce aşılama oldum gonalf yumurtalık büyütme ovitrella çatlatma ignesi kullanıp 36 saat sonrasında aşılama oldum sonrasında doktorum duphaston hormon hapı verdi onu da kullandım bitti 2 hafta sonra test yap sonuca göre bide kn testi yaparsın dedi doktorum heyecanla beklediğimiz gün geldi test yaptım pozitif ama 2. Çizgi biraz silik gibiydi tabi testi yaptıgım gün adet oldum acile gittik kan testi yaptırdık oradada pozitif çıktı doktorumu aradım oda yerleşme olabilir korkmayın dedi kn sonucu çıktı 11.6 olması gereken den çok düşük doktorum 2 gün dah bekle 2 gün sonra tekrar kan testi yapalım dedi bugün yine kan verdim yarın sonucu alıcam dua edin bebeim benimle olsun
İnşallah canım rabbim gönlündekini nasip etsin bizede haber ver

Yani bencede aşılamadan sonra tüp bebeğin denenmesinde son derece fayda bulunmakta. Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah.

Slm Melekler,
Asilama yontemi ile ilgili acilan konulara baktim fakat, parca parca ve verimsiz olmus gibi, burda asilama yapacak yada daha once yaptirmis, olumlu olumsuz tum deneyimlerimizi paylasalim mi?

Ben yurtdisinda yasiyorum,yaklasik 1 yildir bebegimiz olmuodu,tum testlerimizi yaptirdik,bende tum hormonlar,yumurtalar falan cok iyiymis hicbir sorun yok dediler, ama esimin sperm sayisi hem biraz dusuk cikti hemde hareketsizlik varmis,son kontrolumuzde doktor bu sonuclara gore asilama yaptirmaniz gerekiyor dedi, fakat yakinda turkiyeye izne gelecegimiz icin orada yaptirmaya karar verdik,Anadolu saglik merkezi gebze den randevu aldik haziran 3 e, beni nasil bir surec bekliyor deneyimli arkadaslar yardimci olabilirmi acaba? bazilari ignelerden ilaclardan falan bahsediyor,bu herkes icin gecerli bir yol mu? yoksa bayanda herhangi bir problem yoksa adeti duzenliyse ve yumurta rezervlerinde sorun yoksa, hemen asilamayami geciyorlar?

Geri