Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Hamilemiyim degilmiyim kestiremiyorum benim normalde adet tarihim yaklastiginda goguslerim davul gibi siser ve cok acirdi simdi ne sislik var ne aci sadece uclari cok aciyor o kadar. Kasiklarimda ince ince batma var atesim bi anda tavan yapiyo ter basiyo yemek yiyemiyorum ve adetime daha 5 gun var. Ben ne yapicam onuda bilmiyorum bana yardimci olurmusunuz bu klomenle hamile kalanlar ve belirtileri neler
Canim bak hersey den önce sakin ve sabirli olacaksin yoksa zaten bu stresle hiç bisey olmaz.
Umudunu kirmak istemiyorum ama çok fazla hamilelige yorma belirtilerini. Bende klomen kullandim asilama oncesi ve bendede bazi belirtiler oldu, kasik batmasi vucud isisi gibi ama adet günümde de adet oldum .
Bu yüzden çok fazla kulak verme belirtilerine ama yinede kendine dikkat et , agir kaldirma hizli nerdiven inip cikma , hoplama gibi seyler yapma . Adet gününu bekle , hamile isen zaten gecikir adetin , yoksa zaten adet olursun.
Sakin ve sabirli ol canim .Hakkinda hayirlisi olsun insaallah.

Merhaba. Bende dun ilk asilamami yaptirdim. Gecen yaz 8 haftalikken bebegin kalbi durdu. Esim 46 ben 37 yasindayim. İkimizdede sorun yok. Hormonlar sebebiyle gogudlerim cok sisti. Umarim hamile kalirim. Bu ay asilamayla hamile kalamazsam onumuzdeki ay tup bebek deneyecegim. Asilamayla ilk seferde hamile kalan var mi ve belirtiler ne oldu?

Merhaba. Bende dun ilk asilamami yaptirdim. Gecen yaz 8 haftalikken bebegin kalbi durdu. Esim 46 ben 37 yasindayim. İkimizdede sorun yok. Hormonlar sebebiyle gogudlerim cok sisti. Umarim hamile kalirim. Bu ay asilamayla hamile kalamazsam onumuzdeki ay tup bebek deneyecegim. Asilamayla ilk seferde hamile kalan var mi ve belirtiler ne oldu?

Canim benim insaallah olumlu sonuç alirsin. Evet ilaç lar vucudu sisiriyor çünkü su topluyor. Bol su icmekte fayda var. Idrar renginden suyun yetip yetmedigini anlarsin, idrar cok koyu ise az su iciyosun demektir.
En büyük ve belirgin belirti adet gecikmesi ve de göğüs hassasiyeti dir. Asilama da tutmazsa zaten adet günün geldimi adet olursun.
Allah yardimciniz olsun insaallah

Meraba bayanlar bende 18agustosta rahim filmi çektirdim ve bu ay hamile kalma olslgmn yuksek oldugu solendi rahim filmim temiz ckti allaha sukur ama asiri derecede kanamam oldu gunlercede surdu doktora gittim ve bana primolut verdi 10 gun kullanmami soledi bu ilaci kullanrken hamile kalrsam bebege bi zarari olurmu acaba eger gebelik bu ay Kendilignden gelismezse bende önumuzdeki cuma aslama yaptrcam bilgisi olan varsa bana yardmci olabilirmi acaba

Meraba bayanlar bende 18agustosta rahim filmi çektirdim ve bu ay hamile kalma olslgmn yuksek oldugu solendi rahim filmim temiz ckti allaha sukur ama asiri derecede kanamam oldu gunlercede surdu doktora gittim ve bana primolut verdi 10 gun kullanmami soledi bu ilaci kullanrken hamile kalrsam bebege bi zarari olurmu acaba eger gebelik bu ay Kendilignden gelismezse bende önumuzdeki cuma aslama yaptrcam bilgisi olan varsa bana yardmci olabilirmi acaba

Merhaba rahim fimi cekildikten sonra hamile kalan cok insan duydum. Primolut u doktora danis en dogrusunu doktorun bilir ama verdigine gore bir zarari yoktur

Bu ilaci kendi doktorum degilde baska bi doktor verdi doktorum ogun izinli oldugu icin baska bi yere gittim sorun ustune sorun ckyo aylardr ugrasyoruz sonuc hep negatif simdide hamile kalma olaslgmn oldugu bi donemdeyim bu seferde kullandgm ilaclar yuzunden tedrginm

Bu ilaci kendi doktorum degilde baska bi doktor verdi doktorum ogun izinli oldugu icin baska bi yere gittim sorun ustune sorun ckyo aylardr ugrasyoruz sonuc hep negatif simdide hamile kalma olaslgmn oldugu bi donemdeyim bu seferde kullandgm ilaclar yuzunden tedrginm
Canim, internet den arastir bak ilac neye yariyo, yan etkisi nelerdir, gebelik de kullanilir mi diye. Bence kendi dr un vermediyse, ve gebelik istiyorsan, iyice arasturmadan içme ilaci. Yada illa uceceksen, bu ay korunmalisiniz.

Geri