Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

esraereğli

Üye
Üye
Fatmacım lütfen acele etme biliyorum zor bende yaşıyorum aynı şeyleri. Kendine uğraş bul dışarı çıkma evde oturma ben öyle yapıyorum . Çalışıyorsan kendini işe ver . Yanında kimsenin hamilelikte n veya aşılama gibi şeyler konuşulması na izin verme öyle ortamlarda bulunma uuzak dur. Aşılama ile hamilelik şansımız % 15 % 20 civarı . Gerçekten sters moral bozukluğu yok. Olumsuz yönde etkileniyor sun

esraereğli

Üye
Üye
Aynen canım ben de bir umut deneyelim dedik aslında tüp bebek ten korkuyorum l yüzden belki tutar evet ilkin de de oldu ağrım . Ben kan testi ni yapmıcam hemen 15 günü doldurduktan sonra adet olmazsam yaptıracam. Tutmazsa 15. Gün falan adet oluyor muşsun.

esraereğli

Üye
Üye
olsun cnm bozma moralini . aşılama da kesin olucak diye bişi yok şansımız %15-20 civarı. sabrımız sınanıyor herşeyin hayırlısını iste . adet olunca tüp bebek için başlıcak mı sınız tedaviye

esraereğli

Üye
Üye
Daha bişey yapmadım cnm 15. Gün den sonra test yaptıracam adet olmazsam . 15. Günde perşembe günü . Ama sürekli karın ve kasık ağrısı var adet olacakmışsın gibi olurum diye düşünüyorum bakalım hayırlısı cnm. SSen naptın adet oldun mu tüp bebek için tedavi başladı mı