Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Elif adetimin 2 gun gecmesine ragmen bugun adet gordum...16.gun yani..carsamba 2.asilama tedavisine baslicam..edayla ben kirmizi karti gorduk bu ay..sizden iyi haberler bekliyorum kizlar..

Evet ilki yuksek cikmisti.ikincisi dusuk cikti.erken test yaniltabilir demisti doktorum..hakliymis..varsada düstü iste..kismet diilmis..elif bari seninki bu ay tutsun..hadi müjde bekliyorum senden..

Melegim bugun senunde doldu 14 gunun ben gecen gun drumu aradigimda kan testi dogru sonuc verir demisti sen yaptin mi bize de haber ver ozge m sen naptin ins devam etmemistir lekelenmelerin yerlesme kanamasidir inss
canım bugün gittim doktora 157 çıktı degerim ama doktorum yoktu yarın gidecegim tekrardan ve ben 13 ve 14 günleri idrar testi yapmıştım canım ordada pozitif çıktı rabbim isteyen herkese versin inşallah

Evet ilki yuksek cikmisti.ikincisi dusuk cikti.erken test yaniltabilir demisti doktorum..hakliymis..varsada düstü iste..kismet diilmis..elif bari seninki bu ay tutsun..hadi müjde bekliyorum senden..
cnm uzulme bosver bende basta uzuldum ama ınsallah rabbım verecek bızede burayı bırakmayalım ıkıncıyıde paylaşalım ama benım dr bır ay ara verelim ıstersen dedı bende kabul ettım cnm yıprandım birazcık

Geri