Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Tskrlr canm söylediklerini yapcm ama sabr edemyrm bikacgün daha icimhep huzursuz tutmadı sanki bide adet olckmsm gibi bir hisvar
Bak canim oncelikle olumsuz dusunme stres cok kötü etkileyebilir olmazsa da nasipde yokmuş yine denerim dersin ama dedigim gibi biraz bekle ve dusunmemeye çalış

Başta umudum vardı ama aşılama yaptktan sonra hep olmaz lar var icimdeve çok üzülüyorum elimdeolmadan kendimi kntrledemyrm sanki
Bak canim illa olacak diye yada olmuyor diye psikolojinden olma sakin ol kitap oku mesela kafan dagilsin daha gencsin olur bakalim sıkma sakın canını

Dila bende iki kez aşılama denedim olmadı daha sonra tüp bebek ve tuttu çok şükür şuan 7 haftalık hamileyim. Sürekli düşünüp stres yapma kendine başka şeylerle uğraş kendine meşkale bull. Karın ağrısı normal sonuçta vücuduna ilaç yükleniyor adet hissi verir o ama düşünmemeye çalış stres Olumsuz anlamda etki yapar . Şöyle düşün bu olmazsa bidaha bidaha onlarda olmadımı tüp bebek diye kendini motive etmeye çalış. Tüp bebekte transferde n sonra bu olmazsa daha 3 embriyo var diye kendimi motive ediyordum. Dediğim gibi stresten kaçın düşünme aklına gelince iptal iptal iptal de bol bol dua et allah yardımcın olsun İnşallah güzel mutlu haberler alırsın

İnsallah hepimiz icin hayırlısı olur, bugün 3. aşılamayı yaptırdık. Benim pek umudum kalmadı aşılama işinden ama hayırlısı bakalım... Doktorum tutmazsa son bi kez de her gun kendime igne yaparak bi asilama yontemi varmış onu yapalim diyo ama bu da tutmazsa ben tekrar aşılama düşünmüyorum. Cok yoruldum biraz ara verip dinlenmek istiyorum. Çünkü hergun igne olmak bana pek mantikli gelmedi zaten benim her ay en az 3yumurtam olgunlasiyor ve sorunsuz catliyor. Igneleri neden olayim ki? Tamam ovitrelle catlatma ignesi bi tane asilamadan once oluyorum ama o ayrı. Bilmiyorum kafam karisik yani. Siz de nolur tup bebege baslarsaniz asamalarinizi gelismelerini paylaşın, sevgiler rabbim bu mubarek gunlerde yardımcımız olsun...
slm müjde nasılsın naptın bebek tedavisi ne devam ediyorumsun

slm müjde nasılsın naptın bebek tedavisi ne devam ediyorumsun
Merhaba, bizim ucuncu asilama da tutmayinca dedigim gibi ara verdik, cunku ben psikolojikolarak cok yoruldum bi de stresten alerjim başladı ilac iciyorum simdi. Doktorum ara versen de regl donemi ilacima ve progestana decam etmemi soyledi. Onlari kullaniyorum simdilik bakalim. Karar verince tup bebege gecicez insallah...

Geri