Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Merhaba, bizim ucuncu asilama da tutmayinca dedigim gibi ara verdik, cunku ben psikolojikolarak cok yoruldum bi de stresten alerjim başladı ilac iciyorum simdi. Doktorum ara versen de regl donemi ilacima ve progestana decam etmemi soyledi. Onlari kullaniyorum simdilik bakalim. Karar verince tup bebege gecicez insallah...
Insallah

Slm arkdaslar ben yeni katiliyorum araniza 27 ocakta asilma oldum gecen ay adetim ayin 12oldum simdi benim göguslerimde cok agri var sisik karnimda adet olcakmisim gibi arda agrim oluyo yada sinirlendim zaman bugun asilmamin 6 günü ve sizdeki belirtiler seylermsiniz cok kafama taktim sanki tutmamis gibi umutsuzla kapildim esimimde benimde sorunum yok sadece sol tupum tikali

Merhaba,

Saydıklarınız gebelik belirtisi değil önce bunu belirteyim. Kaldıki gebelik belirtileride bu kadar erken başlamaz .Tedavide kullandığınız ilaçlardan kaynaklı olarak komplikasyonlar yaşıyorsunuz. Hekiminizin önerdiği tarihte test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz..

ilk aşılamam ve dün test yaptım ve hamileyim arkadaşlar allah hepinize nasip eder inşallah herkeze umut olsun diye paylaşmak istedim :)
Slm bende aşılama yaptım 13 gundeyim beklemek çok zor peki ne belirtiriz oldu bende sadece karın şişkinliği bide gaz var onun dışında bişey yok yardımcı olursanız sevinirim tutmadiginimi gosteriyor

Merhaba, belirtiler gebeliğin 4. haftası başlar.Öncesi belirti olmaz. Karın şişliği gaz tedavide kullanılan ilaçlardan ötürüdür.Size önerilen tarihte test yaparak gebe olup olmadığınızı net şekil de öğrenebilirsiniz.

Arkadaşlar aşılama yöntemiyle hamile kalanlar ile normal yolla hamile kalanların belirtisi aynı dönemde başlıyor. Yani en erken aşılamadan sonra hamilelik belirtisi hamileliğin 4-5. haftası başlar. Öncesi olanlar size belirti gibi gelmesin. Ya psikolojik olarak belirtileri yaşıyorsunuz yada ilaca bağlı olarak. Aşılamadan 2 hafta sonra gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Sorularınızı bu konu üstünden alt alanda bulunan sarı butonlu konuyu cevapla bölümünden cevaplandırabilirsiniz bilginiz olsun.

Geri