Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

6 Hazıranda aslıma oldum. Dun 15 hazıranda meraktan kan testı verdım ve negatıf cıktı. beta hcg 1 cıktı.
9 gun sonra negatif cıktıktan sonra 14 gün sonra pozitif çıkma şansı hala var mıdır

merhaba kızlar,
ben de geçen cuma ilk aşılamamı oldum, bugün 9. gün yarın idrar testi yapmayı düşünüyorum. çatlatma iğnesinin etsiki 10 günde geçer diyorlar. o aşılamadan 2 gün önce oluyor zaten. negatif çırkarsa da umursamıcam kesin sonuç 14. gün kan testinde belli olur. çünkü forumlardan okuduğuma göre negatif çıksa bile sonradan pozitif çıkan çok oluyormuş. jel kullanıyorum. çok akıntım var jelden dolayı galiba. göğüslerim de dokunduğumda ağrıyor. bi de inceden kasık ağrılarım var, bazen batma oluyor. belim ve sırtım ağrıyor. bunların dışında da pek bişi yok. ben aşılama olduktan sonra 10 dk falan yattım sonra kalktım işe gittim. 1 hafta yatanlar varmış, enteresan....

Merhaba , aşılama sonrası test aşılamanın 14. günü yapılır. Erken yapılan testlerle net sonucu almazsınız. Belirtiler yanıltıcı olabilir çünkü aşılamada kullanılan ilaçlar hormon bazlı. Bu yüzden saydığınız komplikasyonlar gebelik dışında da görülebiliyor. Hekiminizin önerdiği tarihte test yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Merhaba hanımlar 28 temmuz da ilk aşılamı mı oldum .aşılamada iki yumurtam gelişti.dr aşılama yaptıktan sonra güzel bir aşılama olduğunu söyledi.bugün 8. Günüm ve kasığımda batmalar oluyor ve inanılmaz göğüs arışarım ve şişkinlik var. Bugün ilk defa reğli olacakmış gibi kasık ağrım oldu.ve reğlime 1 hafta var sanırım hasta olacağım diye düşündüm.normalde reğlim hiç şaşmaz ve sancılı geçer.onun dışında bir belirti yok. Bakalım sabırla bekliyorum.sonucu mutlaka sizile paylaşacağım. Rabbim isteyen herkese versin

Merhaba, saydığınız belirtiler tedavinizde kullanılan ilaçlardan kaynaklanıyor. Bu yüzden durumu ne gebeliğe nede adet belirtilerine yormayın. Aşılamanın 15. günü test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Benimde 3. Aşılama kızlar ve 11. Günüm sonucunun hüsranla bitmesine korkuyorum çünkü 7 yildan bu yana bekliyoruz dua edin kızlar 15. Gün test yapacam evde çıkarsa o gün kanda baktiracam

Merhaba bugün 12. Gunüm oldu idrarda negatif çıktı yarın kanda baktiracagim ne dusunecegimi bilmiyorum artık 7 yildan bu yana... daha önce dış gebelik geçirdim korkuyorum

Yanlış yazmışım persembe 15 oluyo yaptirdigim günden itibaren cikmaz mi sizce beklemek çok zor 7 yıldır hayal lerle yasiyorüm mevlam herkese sabır versin hayırlısini versin

Geri