Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

mervem

Yeni Üye
Üye
Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır
aşılama sonrası gebelik belirtileri aşılamadan sonra hamilelik belirtileri aşılamadan kaç gün sonra gebelik belli olur aşılama sonrası
arkadaslar bu konuda bılgılerınıze ıhtıyacım var yardım edersenız cok sevınırım

Cevap: Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Biz 06.04.2009 tarihinde aşılama yaptırdık, 20.04.2009 tarihinde tahlil istedi, gerçi sonuç nefatifti ama, sanırım işte 15-16 gün içinde belli oluyor

Cevap: Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

canım cok saol ama ogrendım Allahın ıznıyle hamıle kaldım hemde ıkız olasılıgı cok yukksekmıs yarın ıkızmı yoksa tekmı onu ogrenecez Rabbım hepınıze nasıp eder insallah lutfen uzme kendıı ınsallah olur Allah ım gonlunu gore versın COK MUTLUYUM............

Biz 06.04.2009 tarihinde aşılama yaptırdık, 20.04.2009 tarihinde tahlil istedi, gerçi sonuç nefatifti ama, sanırım işte 15-16 gün içinde belli oluyor

nasıl yani? 14. gün negatif çıksa bile 15. 16. gün pozitif olabiliyor mu?
aşılamadan sonra bugün 12. günüm, dayanamadım test yaptırdım. sonuç negatif çıktı!
yoksa bi ümit 3-4 gün sonra yine yaptırmalı mıyım???

aminnnnn

canım cok saol ama ogrendım Allahın ıznıyle hamıle kaldım hemde ıkız olasılıgı cok yukksekmıs yarın ıkızmı yoksa tekmı onu ogrenecez Rabbım hepınıze nasıp eder insallah lutfen uzme kendıı ınsallah olur Allah ım gonlunu gore versın COK MUTLUYUM............

senin yerinde olmayı çok isterdim inşallah bir gün bizimde olur yüce rabbim herkeze versin inşallah

arkadaşlar bende sizinle paylaşımda bulunmak istedim.benim ilk evliliğimden 8 yaşında bir oğlum var.1 sene önce tekrar evlendim.ama şimdi çocuğum olmuyor.bir senedir tedavi oluyorum.ama nedenini bilemiyorum.aslında geçen 8 yıl hiç korunmadım ve çocuğum olmadı.çatlatma iğnesini denedik 4 kez olmadı.bu ay ilk aşılamamı oldum ayın 15 inde.ama çok az bir ağrım oldu.bende bahsedilen kahverengi kanama ne adet dönemimde nede aşılamada gerçekleşmedi.henüz hsg çektirmedim.bu ay çekecek.çok pahalı bir işlem.ssk nız yoksa 500-600 tl para ödüyorsunuz.ssk nız varsa 202 tl ödüyorsunuz.nasip belki ilk aşılamam tutmuştur.ama bende henüz hiçbir belirti yok.iştahım çok açıldı.iğneden olabileceğini düşünüyorum.bide gözlerim gidiyor.uyku halinde gibiyim kendimi yorgun hissediyorum.eşimin ilk evliliği ve 37 yaşında çocuğu olsun istiyor normal olarak.tabi bende çok istiyorum.inşallah kurban olduğum allah hepimize güzel nur topu gibi çocuklar nasip eder.zor bir dönemeç.1 sene zor geçti.ilk 4 ay okumadığım yazı araştırmadığım makale kalmadı.kafayı yiyecektim.tutmuştur acaba falan diye.ama bununla yaşanmıyor.kendinizi çok kaptırmayın.moralinizide yüksek tutun.allah hepimize nasip edecek inşallah.

arkadaşlar 22 şubatta aşılama oldum . 4 mart ilk test günümdü ve sonuç 0.9 . 8 mart adet tarihim sizce testi erken mi yaptım .

Geri