Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

aminn

bende 22 nisanda yaptırdım asılamamı.. hayırlısıyla insallah bebişlerimizi alırız kucagımıza.. allah isteyen özlem ceken herkese nasip eder insallah..

bende mayısın 4.de aşılama yaptırdım sonucu çok ediyoruz eşim ve ben inşallah tutmuştur ve bizimde bi bebeğimiz olur

merhaba bende sizin gibi sabırsızlık içindeyim bu birinci aşılamam allahım isteyen herkeze hayırlı sağlıklı yavrular nasip etsin...bende 06:10:2011 de oldum ve bekliyorum hep konuşuyorum karnımla sanırım çok ümitlendim .......

bende 6 ekimde ilk aşılamamı yaptırdım...bekliyoruz bakalım.. 14.gün test yapıcam allahın izniyle inş. hamile kalmışımdır....

2009 da yaptırdığınız aşılama

2009 da olduğunuz aşı ilk inde negatif çıktı sonrasındamı pozitif çıktı?

merhaba aşılama tarihim 06:10 2011 çapada yaptırdık ..kendimde hiç değişiklik hissetmiyorum bide aşılamadan sonra çok ağır bi girip atlattım buna rağmen ilaç almadım.. belirti olarak sadece göğüs uçlarımda hasaslık var okadar bugün dayanamadım sabahın köründe test aalııp yaptım negatif çıktı bugün 13.günüm erkenmi yaptım acaba yardımcı olun ne olur acelemı ettim

hatice benım bugün 15.günüm sabah kahverengi lekelenmem oldu. dün de test yaptırdım negatifti...bilmiyorum valla ne olacak. vajina jeli kullanıyordum iki gündür kullanmıyorum acaba onunlailgisi varmıdır ki..

ben 5 yıldır evliyim daha hiç bişi olmadı 2 kez aşılama oldu bugün aşılamanın 11 günü çok heyecanlıyım ama genede ollmicak gibi

asılma

bende gecen hafta pazar yaptırdım asılama ılk kez oluyo ama asılamadan sonra adet sancısı gıbı bı arım var ve ıstahım acık yemek yerken mıdem bulamöıyorr ama sonra bulanıyorr akıntımda var sızce hamılemıyım

Geri