Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Merhaba ;

İnfertilite tedavi sürecinde sonucu beklemek zor.Kendinizi fazla dinlemeyin belirtiler den etkilenmeyin.Zira belirtiler %100 gebelik emaresi taşımaz.Aşılama sürecinde kasık ,bel ağrısı vajinal akıntılar lekelenmeler olur.Özelliklede yumurta çatlama sürecinde bu durumlar yaşanır.Ağrılarınız yakınmalarınız o süreçte idi şimdi geçti.Normal ve olması gereken bir durum stres yapmayın.En kısa zamanda mutlu haberlerinizi almayı diliyorum,sevgiler.

Cnm benim de oluyor geçen yapılan aşılama da olmuştu . Perşembe günü yapıldı ikincisi yine oluyor sabah tan beri var hatta . Aşılama dan sonra normal miş bir kaç gün olması. Doktorum söylemişti . Sen gününün bekle stres yapma 15. Gün den sonra kan testi ver hayırlısı neyse o olur . Hiç kafana takıp bekleme kendini dinleme . Ben ilk nde öyle yaptım olmayınca da çok üzüldüm. Şimdi düşünmüyorum bile hakkımızda hayırlısı olsun

Cok tesekkür ederim cevabınız için ama işte dediğim gibi beklemek zor Rabbim insallah tez zamanda isteyenlerin kucağını doldurur.

Bide ben bugun idrar tahlili yaptım cıkmadı ilaçtan bile olsa silik bile cıkmadı ama daha 8 gün oldu ama moralim coook bozuldu

Fatmacım lütfen acele etme biliyorum zor bende yaşıyorum aynı şeyleri. Kendine uğraş bul dışarı çıkma evde oturma ben öyle yapıyorum . Çalışıyorsan kendini işe ver . Yanında kimsenin hamilelikte n veya aşılama gibi şeyler konuşulması na izin verme öyle ortamlarda bulunma uuzak dur. Aşılama ile hamilelik şansımız % 15 % 20 civarı . Gerçekten sters moral bozukluğu yok. Olumsuz yönde etkileniyor sun

Haklısın tatlım ama inan ki elimde değil düşünmeden yapamıyorum son 4 gün bi geçse

Geri