Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında )

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında )

Aşılamadan sonra progestan kullananlar

Daha önceden progestan kullanan meleklerimiz PROGESTAN KULLANAN KADINLAR başlığı altından progestan kullanım süreci , adet gecikmelerini ve kanama gibi durumlarını bu konumuzdan paylaşmıştı.
bende anne oldum-18.jpg

Sizlerde aşılamadan sonra progestan kullanmışsanız diğer kullanan arkadaşlarımıza umut olmak, onlara destek olmak adına bu konunun hemen altından yaşadıklarınızı, hamile kalma sürecini bizimle paylaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bu konunun hemen altından cevapla bölümü ile yaşadıklarınızı ve bu sancılı süreci bizlere anlatmanız.

Son düzenleme:
Benim progestanım çok düşük Dr yumurtlama olmuyor dedi ve iğnelere başladık. Salı günü aşılamam var eğer tutarsa yüksek ihtimal progestan verir 2 hafta sonra yazarım inş

ben tüp bebek yaptırdım progesteron ignesi kullanıyorum çok şiddetli agrılarım var bu durumda olan varsa lütfen yazın...

bende tüp bebek tedavisi gördüm halen kontrollerim devam ediyor progestan 50mg lık 2 ampul devam ediyorum bacaklarımın üstüne basamadığım dahi oldu ağrı yapmaya devam ediyor oturmak şiddetlendiriyor yan etkileri de var ama sonucunda değecek inşallah 3 hafta daha kullanacağım belki sizin bitmiş olabilir allah sağlık versin hepsine katlanırım

Slm aleykum hanimlar, ben aslinda bir kaç hafta dir baska bi baslik altinda yaziyordum. Ama Simdi biraz siteyi gezince burayi buldum.
Ben cumartesi günü asilama oldum. Ve dun aksam yani pazar aksami progesteron à basladim gunluk bi hap olarak on gün kullancam. Benim size sormak istedigim su, dun gece den beri kasiklarimda çok agrim var, soldan saga cizgi seklinde agriyor sanki biri bir bicakla orayi defalarca dogruyor gibi. Acaba diyorum bunlar ilacin yan etkileri olabilirmi, yoksa bebek mi tutunmaya calisiyor acaba ? Beni aydinlatirmisiniz rica etsem ? Tesekkur ederim Kizlar.

Ben bugün aşılama oldum kasiklarim da şiddetli ağrı var dr progestan yazdı yan etkisi olabilir

Geri