Asimelek'le Röportaj(11.Hafta)

Young bride

Banned
Asimelek'le Röportaj(11.Hafta)
1-Kendinizi tanıtırmısınız?(yaş,iş,güç,isim,yaşıdığın yer ,hobin,fobin vs. akılna gelen herşey)
adım sevilay :D:D yaşım 22 sayılır nisan 21 de tam 22 olcam( zaman ne çabuk geçiyo yaf )sekreterlik yapıyorum. istanbulda yaşıyorum 4 ay 9 günlükcük evliyim. hobim müzik dinlemek,eşimle birlikte gezmek,eşimle vakit geçirmeyi çok seviyorum,genelde her akşam günlük yazarım bide süt içmeden uyuyamam :D:D BEŞİKTAŞ'LIYIM, deliyim doluyum,gülmeyi insanları mutlu etmeyi çok severim ,çabuk sinirlenirim heee bide Asiyim :D:D birini sevmediğim zaman bidaha asla sevemem.buda kötü huyum :D:D
fobim : böceklere karşı bi fobim vardır birde yılandan acaip korkarım tvde bile bakamam adını anarken bile bi tuhaf oluyorum
.
ıyyyy çok kötü yaa. karanlık ortamda tek başıma kalamam bide :D:D
2-M.m tartışığın kişiler varmı varsa kimler?
hatırladığım kadarıyla var :D:D bi kelebek nicklı üye vardı onla tartışmıştım bide sevalce nicklıı arkadaşımızla tartıştım :D:D
3-Eşine hiç yalan söyledinmi?Ne söyledin
güzel soru :D:D büyük bi yalanım olmadı ama beyaz yalanım olmuştur mutlaka ama hatırlamıyorum :D:D
4-Eşinle nasıl evlendin ,nası tanıştın?
eşim babamın arkadaşının oğluydu ama ben eşimi tanımıyodum onların aracılığı ile tanıştık :D:D görücü usulü olduğu için hiç istemedim baştan ama eşimi tanıdıktan sonra çok doğru bir karar verdiğimi anladım. sanki görücü usulü ile değilde birbirimizi 40 yıldır tanıyormuşuz gibiyiz.
not: eşim olmadan yaşayamam :D:D :nazar:
5-Yaşadığın yer neresi orada yaşamaktan memnunmusun?
istanbulda yaşıyorum ve istanbulu çok seviyorum.gerçi sevdiğiniz insan yanınızda olduktan sonra her yerde severek yaşarsınız bence :D:D
6-M.m neyi ararken buldun?
valla öle takılıyodum birden karşıma M.M çıktı üye olsam mı olmasam mı diye çok düşündüm çünkü nasıl bi site nasıl insanlar var bilmiyordum ve korkarak üye oldum şimdi bağımlısıyım :D:D seviyorum seni M.M
7- Sevdiğin biri için neleri göze alabirsin?
BEN SEVİNCE ACİP PİS SEVERİM :D:D herşeyide göze alırım yapamayacağım şey yoktur deliyimmmdirim ben gözü kara derler ya öle bişi korkmam bişeyden ama sevgisinden emin değilsemde herşeyi keser atarım biter benim için öleyim :D:D. daha öncede yaptım böle şeyler değmeyecek insanlar için çok şey yaptım :D:D
8- Aşağıdaki kelimeler sana ne ifade ediyor ( tek kelime ile )
---Aşk=---Para=---Dost=
ben aşk kadınıyım galiba aşk benim için bi tutku :D:D benim için dostluk çok önemlidir ama gerçek dostluklar, dostuma canım feda :D:D çok param olmasın çok para insanı insanlığından çıkarır,bana yetecek kadar olsun (bunlar benim düşüncem :D:D)
9-MM'de en iyi anlaştığın isim ya da isimler
valla ben genelde herkesle anlaşırım anlaşamadığım pek kimse yoktur.ama benim için özel olan bir çok arkadaşım var hepsinide gerçekten çok seviyorum.
10- Hayatta asla yapmam dediğin şey
hmm güzel soru ( kim sordu bunu yaff )
anneme kötü söz söyleyen birine hayata dönüp bakmam. asla onunla konuşmam hayattada anneme veya sevdiğim insana asla laf söyletmem söyleyeninde cezasını veririm kaşınma
11- Çıkmış olan bir tartışmanın içine müdahele etme gereği duyar mısın?
evet müdahele ederim :D:D. arayı buulmaya çalışırım böle yaptığımda çok oldu kimi zaman başarılı oldum kimi zaman başarısız :D:D elimden geleni yaparım herzaman :D:D
12-Kendini rezil hissttiğin bi olayın oldumu?Ne oldu
yaa hatırlamıyorum ama mutlaka olmuştur benim gibi bi delinin hiç olmazmı :haha:
13-Eşinle unutamadığın bi anın?
eşimle her anım unutulmazdır benim seviyomu :D:D aama eşimin ilk doğum gününe yaptığım süpriz bizm için hem çok romantikti hemde hayatımız boyunca unutamayacağımız güzel bi anımız :D:D
14-Hiç gülerke,korkudan vs. altına tiş yapdın mı
korkudan yapmadım ama küçükken bi keresinde gülmekten yapmıştımm ayyy çok iğrenççç ya :haha: :utan:
15-En çok nereni beğeniyorsun?
tübeee tübeeeee :haha:
yaa yaa ben kısa boylu minyon tipli zayıf bi kızımm :D:D heryerimi herşeyimi beğeniyorum bi kerem :seker: :haha: ayrıntılı bilgi veremem :haha:
aklıma gelenler böle :D:D :muz:
sizi seviyorummmmm M.M ailesi :D:D:banyo::banyo:

Sorularda emeği geçen Grey ve Kraliçearı arlkadşlarıma teşekür ediyorum.Asimelek arkadaşımızada sorulara tüm samimiyetiyle cevap verdiği için gönülden kocaman bi teşekür ediyorum...Emeğimize sağlık kızlar..

rica ederim tuğcem.asim sanada bi önerim var:hhh:atlar tepişir eşekler dayağı yermiş. bende cok araya girer müdahale ederdimde elimden geldiğince kendimi tutmaya calısıom artıkın:hhh:

Asimmm yavrum beğendin mi sorularını :D:D
Güzel bir röportaj olmuş :)
Yalnız şu Beşiktaş olayına çok bozuldum.
Okurken çok güldüm asimm
emeğinize sağlık samimi vee sıcak bir röportaj olmu :D:D

Geri