Aşk Bize Yakıştı

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Aşk Bize Yakıştı
aşk bize yakıştı bölümleri aşk bize yakıştı oku full oku kitabı
ebuab0.gif

Bir hayal gibi kaçıp gideceğini sanıyordum önce.Öyle ya bu kadar yabancıyken aşka,bir gecede teslim olabilir miydi yüreğim? Oldu...Üstelik beynimden önce teslim oldu yüreğim.Ve sen hayal değildin,en gerçekten daha gerçektin.

Şimdi bir başka yaşıyorum hayatı.Böylesine keyif doluysam bu senin sayendedir.Yediğim yemeğin,içtiğim içkinin tadını daha iyi alabiliyorum artık.Her güne seninle başlıyorum,her geceyi seninle tamamlıyorum...

Penceremden güneş gibi evime giren sensin.Bir yıldız kaysa gökyüzünde,dilek tutmak yerine senin adını söylüyorum.Adını söylerken en güzel aşk şiirini okuyormuşum gibi hissediyorum...

Yanlızlığın üzerini kalın bir perdeyle örttüm.Gitmezsen o perde hiç açılmayacak.Gitmezsen o gece yanmaya başlayan ateş hiç sönmeyecek.Kalacaksın biliyorum.Çünkü sen de aynı ateşte yanıyorsun.Çünkü sen de hüzünü bir kenara bıraktın artık.Bu aşk bizi coşturuyor.Bu aşk bizi dünyaya meydan okutuyor.Öyleyse tut elimi yürüyelim bu sevdanın yolunda.Tutkuyla eriyelim birbirimize.

Umutsun,hayatsın,cansın,aşksın.Birgün biter hayatımız elbette.Ama öyle sevelim ki birbirimizi,aşkımız bu dünyaya yadigar kalsın...

ebuab0.gif

Geri