Asker Eşleri Paylaşım Alanı

askerimmm

bende kara canımm :)))) asker eşiyimm :))

Mrblar.. benim erkek arkadaşımda jandarma üsteğmen nişanlanıcaz ama ya herkes katlanamazsın her gittiğin yere alışıp bırakıyorsun geride sevdiğin insanlar kalıyor güneydoğuda rahat hareket edemezsn cehennem olur diyor.. diyor öyle mi cidden..

benim eşiminde hakari yüksekovaya çıktı, dün orada göreve başladı. valla beklediğinden çok kötüymüş oralar, alışmaz bualara diyo lojman alınca bizdide götürmeyi düşünüyo siz gidecekmisiniz

benim eşim doğu görevini yaptı ve ben öğretmenim, doğu görevinden muaf oluyor muyum?

Mrblar.. benim erkek arkadaşımda jandarma üsteğmen nişanlanıcaz ama ya herkes katlanamazsın her gittiğin yere alışıp bırakıyorsun geride sevdiğin insanlar kalıyor güneydoğuda rahat hareket edemezsn cehennem olur diyor.. diyor öyle mi cidden..
evet öyle canım asker beklemek çok zor iyi düşün hayat bitiyo ya anlamsız oluyo

merhaba hanımlar ben 2yıldır evliyim eşimin 4.tayini doğu batı doğu şimdi sıra hangi şehirde??? sizden ricam konyada çankırıda sivasta subay olarak görev yapan eşlerinizin çalışma şartları hakkında bilgi almak istiyorum nöbetler kaç günde bir oluyo ?çalışma saatleri ? lojmanlar nasıl? yaşam koşulları( ha bide eşim piyade sınıfında)

Slm aranıza bende geldim:mendil: bende bir as teymenle nisanlandım allah sonumuzu hayretsin bakalim
havai.gif

Slm benimde nişanlım uzmanlık sınavlarını kazandı ve ben korkuyorum tek merak ettiğim şey nişanlım şuanda asker yazın düğün yapmak istiyoruz ilk başlarda eslerle birlikte eve çıkmak oluyor mu

Geri