Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Cevap: Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Bu konuda bilgim yok canım, alan var mı onu da bilmiyorum, belki vardır, varsa da buraya bilgi verirler.

Herkeze merhaba,,,

Bende asker eşiyim ama eşim 31/01/2008 tarihinde emekli oldu..Ünüforma ütüleme mecarama çok ara vermedin Allahtan...şimdide oğlum Kuleli Askeri Lisesini kazandı.9.sınıf.Her hafta sonu onun ünüformalarını ütülüyorum..Arada bir 6 ay dinlendim gaiba......:bayraks:oğlumla gurur duyuyorum....

Herkeze merhaba,,,

Bende asker eşiyim ama eşim 31/01/2008 tarihinde emekli oldu..Ünüforma ütüleme mecarama çok ara vermedin Allahtan...şimdide oğlum Kuleli Askeri Lisesini kazandı.9.sınıf.Her hafta sonu onun ünüformalarını ütülüyorum..Arada bir 6 ay dinlendim gaiba......:bayraks:oğlumla gurur duyuyorum....

Eşinizle emeklilik hayatınızda mutluluklar diliyorum, hakkınızda hayırlısı olsun :)

Oğlunuza da çok sevindim, Allah yolunu açık etsin, aslanlar gibi bir subay yetişecek inşallah.

Kuleli Askeri Lisesi çok güzel bir okul gerçekten, benim eşim de Kuleli mezunlarından :)

Aramıza hoşgeldiniz, sevgiler...

Merhabalar benim nişanlımda subay.Aslında askeriye konulu olan platformlarda yer almama kesinlikle karşı,fakat ben bu formun kaliteli olduguna ınandıgım için katılmak istedim.Ayşegül Hanım sizi ve oglunuzu tebrik ederim.Nişanlım Bursa Işıklar mezunu fakat abim Kuleli Askeri Lisesi mezunu çok güzel bir lise hayırlı olur inşallah.Sizede ne mutlu bir asker bir subay annesi olmanın gururunu yaşayacaksınız:)Annemden biliyorum

Cevap: Ce: Asker EŞlerİ PaylaŞim Alani..

selamlar benimde eşim asker fakat (er)hasret çekmek çok zor.askere gitmeden 6 ay önce ewlendik.birde kızımız var.inanın çok zor askere gitmeden önce ewlenmek.kimse evleneceği kişi askere gitmeden evlenmesin...:cry_smile:

doğru diyorsun melike.allah yardımcın olsun.hepimize.ben de bingöl de öğretmenim eşim edirne de subay.rabbm bizleri de kavuştursun

Geri