Asker Eşleri Paylaşım Alanı

başlıksız

slm eşim nisanda askere gidecek kısa dönem inşallah eşim ve ben çalışmıyoruz ..herhangi bir sağlık güvencemiz de yok..kocamın üzerine sadece araba var.acaba ben maaş alabilrmiyim.bilgisi olan varsa cevaplarını bekliyorum..Teşekkürler!

slm eşim nisanda askere gidecek kısa dönem inşallah eşim ve ben çalışmıyoruz ..herhangi bir sağlık güvencemiz de yok..kocamın üzerine sadece araba var.acaba ben maaş alabilrmiyim.bilgisi olan varsa cevaplarını bekliyorum..Teşekkürler!
selam canım bende asker annesiyim ama oğluma hamileyken babasını askere yolcu etmiştim ben aldım ve oğlumun eşyalarını o maaşla yaptım :)asker maaşı alabilirsin o senin hakkın benim burda çok komşum arkadaşım var kimi eşininkini kimi oğlununkini alıyor sen müracatını yap çok prosedürü var 1-1,5 ayı buluyor benim arkadaşım daha 1 hafta önce aldı hemde 5 ay birikmişiyle bayagı bir yarasını savdı ihtiyacın varsa sakın ihmal etme derim ben....

bende asker eşiyim eşim erzurumda yapıyor
canım benim senin birde ikizlerin oldu eşinin asker olduğunu şimdi öğrendim allah kavuştursun meleğim asker baba bebişlerini gördümü duydumu ayyyy kıyamam bayağıdır sesin çıkmıyor ikizler sana göz açtırmıyor herhalde allah onları analı babalı huzur ve mutluluk içinde büyütmeyi nasıp etsin inşallah tabiii sağlıkla herşeyin başı sağlık ablası benimde oğlum asker 6. ayında dün akşam konuştuk çookkk özledim oğlumu kıbrısta yapıyor başka kıbrısta olan varmı? canım seni ve ikizlerini öpüyorum eşine ve tüm askerlere hayırlı teskereler :)

selam canım bende asker annesiyim ama oğluma hamileyken babasını askere yolcu etmiştim ben aldım ve oğlumun eşyalarını o maaşla yaptım :)asker maaşı alabilirsin o senin hakkın benim burda çok komşum arkadaşım var kimi eşininkini kimi oğlununkini alıyor sen müracatını yap çok prosedürü var 1-1,5 ayı buluyor benim arkadaşım daha 1 hafta önce aldı hemde 5 ay birikmişiyle bayagı bir yarasını savdı ihtiyacın varsa sakın ihmal etme derim ben....
çok teşekkür ederim bebeğim yok ama yinede alabilirsem kendi ihtiyaçlarım için iyi olacak bakalım müracattan ne çıkacak..benim çevremde yeni alan yok o yüzden bilgi alamadım kimseden.. :)

selamlar arkadaşalar bende Asker nişanlısıyım ama ailem hep taş koyuyo evlenmeme ilk önce ev dediler çocuk gitti ev aldı araba dediler araba aldı sonra alın size bide yazlık alayım dedi bizim peder diyecek laf bulamayınca bu sefer huysuzluk çıkarmaya başladı ne yapayım fikir verin ya..Nişanlımı çok seviyorum Denizci kendisi :))))

bir askeri personel eşi olarak seviyorsan sakın bırakma ben çok seviyorum yıllardım çocuğumla bekliyorum hemen evlen hattaa...

kaderimm

biricik eşim bugün izmire sınava gitti bakalım ne olcak uzun dönem mi kısa dönem mi hakkımızda hayırlısı olur inşallah...

slm benim eşimde 3 aylık asker tuncelide görev yapıyor daha evleneli 8 ay oldu ben onu askere gonderdım gercekten cok zor ALLAHIM hayırlısıyla bıtırmeyı nasıp etsın butun askerlere inş ALLAH yardımcıları olsun

Geri