..asker yarim...

aynen canım yaa askerlik hiç bişeye benzemiyormuş gidince anladım :uhu: güzel dileklerin için çok saol canım benim..canım sevgilinin ailesi seni niye istemiyor..canıım benim yaa üzülme sevgilinle olduktan sonra bu sorunun üstesinden gelirsiniz...rabbim sanada ve tüm asker yolu bekleyenlere sabır versinn :((
aminn canımm okuyorum ve çalışıyorum diye onlara göre çalışan kız kötü kız Allah yardım etsin şiker gücüm tükeniyo çünkü :(

aminn canımm okuyorum ve çalışıyorum diye onlara göre çalışan kız kötü kız Allah yardım etsin şiker gücüm tükeniyo çünkü :(

ayy ne kadar da saçma ya inanki herkesin kendi düşüncesi ama bu zamanda artık tek çalışan kişiyle geçinilmiyor..ek gelir lazım vala...peki sevgilin ne diyor..gerçekten seviyorsanız sevginiz bu gibi sorunların üstesinden gelir..canım pes etmeyin böyle saçma sapan şeylere yenilmeyin...bırakmayın birbirinizi

ayy ne kadar da saçma ya inanki herkesin kendi düşüncesi ama bu zamanda artık tek çalışan kişiyle geçinilmiyor..ek gelir lazım vala...peki sevgilin ne diyor..gerçekten seviyorsanız sevginiz bu gibi sorunların üstesinden gelir..canım pes etmeyin böyle saçma sapan şeylere yenilmeyin...bırakmayın birbirinizi
vazgeçti canımm aileme karşı olamam sonu olmaz diyo alt üst etti beni yıkıldım sanki halen çok seviyorum onu en çok da bu yüzden kızıyorum kendime allah sizi hiç ayırmasın çok mutlu olun inşallah şiker

vazgeçti canımm aileme karşı olamam sonu olmaz diyo alt üst etti beni yıkıldım sanki halen çok seviyorum onu en çok da bu yüzden kızıyorum kendime allah sizi hiç ayırmasın çok mutlu olun inşallah şiker

canım benim yaa :uhu: başından geçen olaya üzüldüm yaa niye böyle evlatlarının mutluluğunu istemeyen aileler varr yaa..ev kızı alsa kendi isteğine göre kız alsa oğluna belki bu seferde oğlu mutsuz olucak ..anlamıyorum inanki bu insanları...canım benim hakkımızda hayırlı olsun..inş zamanla herşey yoluna girer..amin inş hepimiz mutlu oluruz..

offf hakanımla dünden beri konuşamıyoruzzz :uhu: inş iyisindir bitanemmm...rabbim sen koru hakanımı..onu bana ve ailesine bağışla...ne zormuşş asker yolu beklemekkk..nereye kafamı çevirsem hep el ele tutuşan sevgililer ....bu sabah yine gördüm iki sevgili :(( ağlaya ağlaya geldim işyerime..bana sabır,güçç ver ya rabbimmm nolursunnn :cry:

özledim kokunu,gülüşünü,bana kızmanı,kıyafetlerime karışmanı,sesini,bana içtenlikle bakmanı,seninle şakalaşmayı,sbaha kadar konuşmayı,ne bileyim hakanım herşeyinii özlediim seninn :uhu: :cry:

gunaydin5.gif

günaydın askeriim....bitanemm benimmm

Geri