..asker yarim...

benim eşim de asker kızlaaaar...ama bizim şafak daha çok var yaaa:(:( ben de sevinçten böyle zıplaamak istiyorum amaaaa....bu arada senin de gözün aydın canım:):)

benim eşim de asker kızlaaaar...ama bizim şafak daha çok var yaaa:(:( ben de sevinçten böyle zıplaamak istiyorum amaaaa....bu arada senin de gözün aydın canım:):)

canım Rabbim yardımcın olsun..zor ama gerçekten hızlı geçiyor günler...tek gereken şey sabır...inş sende eşine kavuşursun en kısa zamanda..

Ben artık şafak değil gün sayıyorum .. asker şafagım bitti hamişlik şafagım bitti .. şimdi sıra kızımın günler... bugün 3hafta 2 günlük oldu.. maşalllahh zaman ne çabuk geçiyor.. ;))) eee şikerim senin diğer şaffak ne zaman başlıyor ?

Ben artık şafak değil gün sayıyorum .. asker şafagım bitti hamişlik şafagım bitti .. şimdi sıra kızımın günler... bugün 3hafta 2 günlük oldu.. maşalllahh zaman ne çabuk geçiyor.. ;))) eee şikerim senin diğer şaffak ne zaman başlıyor ?

aynen yaa zaman çok çabuk geçiyor vala...zaman geçerken ömrümüzdende ömür gidiyor valah :(( ...diğer şafak derken evilik mi canım?

love2633nyoe4.gif

1 saat sonra bitanemle olmanın mutluluğunu yaşıyorum...bitsin artık şu iş off bir an önce çıksam yaaa...İYİKİ VARSIN HAKANIM BENİMM....AKŞAMA KADAR SENİNLEYİMM KAYMAĞIM BENİM... :deli: :deli: :deli: :deli:

[sıze=2]♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ [/sıze][sıze=2]b[/sıze][sıze=2][/sıze][sıze=2]enim yanım senin yanındır...hep yanımda ol... [/sıze][sıze=2]♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ [/sıze]

Evett canıım evlilik.. ama evlilik öncesi isteme söz nişan vs gibi şeylerde var onların şafaklarını ne zaman göreceğiz sayacagız canım ;)))) buarada benim cadı kızımda 3hafta 4 günlük oldu teyzesi ;))))

Geri