..asker yarim...

şikerimmmmmmmmm birtanemmmmmmmmmmm dilerimmmmmmmmmm hep mutluuu olursunnnnnnnn ve bir dahaaaa rabbim size ayrılık yüzü göstermesinnn ....
mutluluk yagmurunda şemsiyesiz kalırsınız inşşş birtanemmmm hepppp amaa heppppppp mutluu olunnnn .....

şikerimmmmmmmmm birtanemmmmmmmmmmm dilerimmmmmmmmmm hep mutluuu olursunnnnnnnn ve bir dahaaaa rabbim size ayrılık yüzü göstermesinnn ....
mutluluk yagmurunda şemsiyesiz kalırsınız inşşş birtanemmmm hepppp amaa heppppppp mutluu olunnnn .....

amin inş hepimiz mutlu oluruzz gamsemmm....Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün ...

Evett canıım evlilik.. ama evlilik öncesi isteme söz nişan vs gibi şeylerde var onların şafaklarını ne zaman göreceğiz sayacagız canım ;)))) buarada benim cadı kızımda 3hafta 4 günlük oldu teyzesi ;))))

canım isteme yada nişan düşünüyoruz ama ilk önce iş bulması lazım..birkaç işyeriyle görüştü haber bekliyoruz inş güzel bir iş bulur yaa :(( ben o büyüyen bebişini yerimm yaa..o bebişii Rabbim sana ve eşine bağışlasın...

Hani herkes hayatında birilerini hayatının merkezi yapar ya yada olmazsa olmazlarıdır..sende benim Hayatımın Merkezisin.HAYAT SENİNLE GÜZEL BİTANEMM ..

Geri