..asker yarim...

Rabbim Güzel Allah'ım bu güzel ve mübarek ramazanın hürmetine,tuttuğumuz oruçların hürmetine,edilen dualarımızın hürmetine Rabbim hakkımızda hayırlı olanı,güzel olanını nasip et ve kaderimizi ,imtihanımızı sabırla geçmeyi nasip eyle...Sen bizi doğru yolundan ayırma herkes bizi bıraksada sen bizi bırakma Ya Rabbim şu nefsimizin eline bizi verme Ya Rabbim Nolursun..

Rabbim Güzel Allah'ım bu güzel ve mübarek ramazanın hürmetine,tuttuğumuz oruçların hürmetine,edilen dualarımızın hürmetine Rabbim hakkımızda hayırlı olanı,güzel olanını nasip et ve kaderimizi ,imtihanımızı sabırla geçmeyi nasip eyle...Sen bizi doğru yolundan ayırma herkes bizi bıraksada sen bizi bırakma Ya Rabbim şu nefsimizin eline bizi verme Ya Rabbim Nolursun..

Aminn canımm aminnnn... Çok şükür çok iyiyim

ağlama ağlama ağlama ağlama ağlama
allahım ben onu cok seviyorum
göz yaşlarıma hakım olamıyorum onu bana bağışla
onun tek sevgilisi benim ona baska bi kızı varsa
çıksın karsıma bende alıyım o kızı altıma

uzun zamandan berii yazamıyordum..çokkk mutluyummm..11.11.2012 de sözlendikkkkkk :) ve 02.06.2013 de nişanlanıyorum...3 haftamızz kaldıı..ve çok heyecanlıyımm..telaş başladıı.bu güzel duyguyu Rabbim bütün genç kızlara nasip etsin.çokk güzel duyguymuşş bunlar...

Asker yolu beklemek zor.. Bir anne için ,bir kardeş için ,bir eş için, bir sevgili için.. Allah tüm askerlerimizi korusun şehitlerimize de Rahmetiyle muamele etsin..

Geri