Aşkımın Doğum Gününe Süprizim :)

Aşkımın Doğum Gününe Süprizim :)
aslında eşimin doğum günü 10 eylül ama ben memlekete gideceğim için bir kaç gün öncesinden kutladım :) akşam eşim iş yerlerinin eşsiz verdiği davete katıldı ben evde onu beklemekteydim :) Küçük bir pasta aldım, çiçek aldım mumlardan kal yaptım ve o kalbin içne pastayı ve çiçeği koydum eşimi sık sık aradım nezaman geleceksin çıktın mı nerdesin vs diye çünkü nezaman geleceğini bilmem lazımdı ki mumları zamanında yakayım diye birde en güzel en özel anlarımıza ait resimlerden, videolardan ve bizim şarkılarımızdan oluşan açılışıda benim videomla yaptığım bir slayt hazırladım tv ye bağladım ve eşimi bekledim kapının üzerinden anahtarı aldım ve beklemeye başladım eşim kapıyı çaldı açmayınca telaşlandı çünkü daha 5 dkkika önce konuşmuştuk kendi anahtarı ile girdi salona geldi veeeeeeeeeeeeeeeeeee süprizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :D:D :mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil:

çok duygulandı gözleri doldu bana sımsıkı sarıldı ve gözlerinden yaşlar aktı :) birlikte slaytı izledik mumları üflerken dilek dilememe gerek yok en büyük en güzel dileğim zaten sensin şu an karşımdasın seni seviyorum dedi :D:D ayyy ne romantiğimmmm benn yaaaa :mendil::asigim:

bunlarda o özel anlarımızdan küçük kareler :)

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Teşekkür ederimmmm adminim inşallahh :kiss: