Aşkımın Doğum Gününe Süprizim :)

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Aşkımın Doğum Gününe Süprizim :)
asl?nda e?imin do?um günü 10 eylül ama ben memlekete gidece?im için bir kaç gün öncesinden kutlad?m :) ak?am e?im i? yerlerinin e?siz verdi?i davete kat?ld? ben evde onu beklemekteydim :) Küçük bir pasta ald?m, çiçek ald?m mumlardan kal yapt?m ve o kalbin içne pastay? ve çiçe?i koydum e?imi s?k s?k arad?m nezaman geleceksin ç?kt?n m? nerdesin vs diye çünkü nezaman gelece?ini bilmem laz?md? ki mumlar? zaman?nda yakay?m diye birde en güzel en özel anlar?m?za ait resimlerden, videolardan ve bizim ?ark?lar?m?zdan olu?an aç?l???da benim videomla yapt???m bir slayt haz?rlad?m tv ye ba?lad?m ve e?imi bekledim kap?n?n üzerinden anahtar? ald?m ve beklemeye ba?lad?m e?im kap?y? çald? açmay?nca tela?land? çünkü daha 5 dkkika önce konu?mu?tuk kendi anahtar? ile girdi salona geldi veeeeeeeeeeeeeeeeeee süprizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :D:D :mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil:

çok duyguland? gözleri doldu bana s?ms?k? sar?ld? ve gözlerinden ya?lar akt? :) birlikte slayt? izledik mumlar? üflerken dilek dilememe gerek yok en büyük en güzel dile?im zaten sensin ?u an kar??mdas?n seni seviyorum dedi :D:D ayyy ne romanti?immmm benn yaaaa :mendil::asigim:

bunlarda o özel anlar?m?zdan küçük kareler :)

resim111111.JPG-155.jpg

resim6666666666-35f.jpg

resim3.JPG-370.jpg

2012%20lcw%20katalog4-25a.jpg

0033333333.JPG-1d6.jpg

Geri