**aşkın için ne yaparsın**

@şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
benim için ne yaparsın aşk için ne yaparsın aşkın aşkın neler benim sorusuna cevap
meleklerım başlıgımız şuuu::::aşkın için ne yaparsın:: hadı bakalım benım meleklerım aşkı için neler yaparr....

@şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
Cevap: **aşkın için ne yaparsın**

ben aşkımı çok sewıyorummm.aşkım için ölurumm..yaa sız meleklerımmm

Tethys

Tethys

Yeni Üye
Üye

Valla kimse için ölmeye değmez ama bişeyler yaparız:)

zuzu65

zuzu65

Yeni Üye
Üye

valla ne dıyeyım güzel bir ilişkiyi götürmek adına elımden ne gelıyosa onu yaparım

gurbet kuşu

gurbet kuşu

Yeni Üye
Üye

aşkım için (kocam yane) iki çocuk yaptım daha napim yeter o benim için ne yapsın asıl.....

Bonita

Bonita

Yeni Üye
Üye

ben aşkım için asla ölmem. çünkü ölürsem onu göremem ve onu üzmüş olurum.
ben aşkım için yaşamaya gayret gösteririm
onunda yaşamına yaşam katmaya çalışırım

Angel_tears

Angel_tears

Yeni Üye
Üye

Elimden gelebilcek herşeyi yaparım.

*şiker*

*şiker*

Yeni Üye
Üye

onu üzmemek için..ilişkimiz adına herşey yapıyoruum..bi insan için asla ölünmez..cana kıyılmaz diye düşünüyoruumm..ben onun için ölsem hem sevgilimi mahvetmiş olurumm.hemde öbür dünyamı mahfetmiş oluruumm..

pink_angel11

pink_angel11

Yeni Üye
Üye

aşkım için elimden gelen hereşyi yapmaya çalışırım tabi oda bana aynısını göstererek

»| HeRCai |«

»| HeRCai |«

Aktif Üye
Üye

Ben sevdigim insan icin bircok seyi yaparim. ama asla Herseyi yapmam. örnegin onun icin ölmem yada nebilim, bana ters ama ona hos gelen seyler yapmam. :)

narçiçeğimm

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
acaba aşkım benim için neyapar daha çok onu merak ediyorum

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bazen dersin aman salla severim sonra nefret ederim dersin ama sadece söylersin yapamazsın onu görünce kalbinn öyle bi ataki ölürken bile kalbin dursa onu görünce hayata sımsıkı sarılır ve kalbin atar atar durduramasın aglarsın ama o bunu bilmezz! ama onunsana meraba, günaydın ,nasılsın, iyi günlar ,vb. Şeyler dese o kadar mutlu olursunki anlarsın onun için ölürsün . (aşk bu ...)

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ya konuyu görünce yazamadan edemedim. Seviyorsam gider ısırırım neden mi ? Köpek gibi sevdiğimi anlasın diye :D:D

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Ya konuyu görünce yazamadan edemedim. Seviyorsam gider ısırırım neden mi ? Köpek gibi sevdiğimi anlasın diye :D:D
hahaha hayatım da böyle egzantirik tabir duymadım