Aşkın rengi kırmızı kıyafetler nasıl kombinlenir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Aşkın rengi kırmızı kıyafetler nasıl kombinlenir?
kırmızı kombinler, kırmızı elbise kombinleri, kırmızı nasıl giyilir, kırmızı siyah kombinler ile ilgili bilgiler sizlerle...

Moda dünyasının değişmeyen trend renklerinden biri şüphesiz ki kırmızıdır. Aşkın, tutkunun ve ihtirasın rengi olan kırmızı renk sadece moda dünyasının değil dekorasyonda da önemli bir yeri olan renktir.

Sizler için bu konumuz da hazır yılbaşı yaklaşmışken kırmızı kıyafetlerin nasıl kombinlenmesi gerektiğine dair önerileri paylaşıyorum.

Yılbaşın da ve sevgililer günün de bir gelenek haline gelen kırmızı renkli kıyafetler giymek bu sene de trend ola-rak yer alacak.

Yılbaşı akşamı için en şık kombin önerileri için de yer alan ve benim de çok yakıştırdığım kırmızı siyah kombinlerin yanısıra kırmızı kıyafetlerin kombin örnekleri ile gecenin en şık bayanları arasın da olmanın garantisini yaşayacaksınız.

3.jpg

Yılbaşı haricinde de bu senenin trend renlerinden biri olan kırmızı rengi günlük ve özel günler de tercih edecekler için de oldukça şık kombinler oluşturacak farklı önerilerden oluşan ilk görselimiz de kırmızı genel de kaban ve mont olarak tercih edilerek iç kısma siyah kombine edilmiş ve gayet de şık olmuş.

1.jpg

Üstte ki görselde bulunan kombini yılbaşı için düşünebilirsiniz. Göğüs kısmı payetli pullardan oluşan elbisenin üst tarafı zarif bir tül düşünülerek tasarlanmış ve etek kısmı kloş bir şekil de geliyor. Bunun üzerine bele oturan bir siyah ceketin yanısıra kombini tamamlayan siyah küpe, siyah ayakkabı, siyah çanta ile oldukça şık bir kombin oluşturulmuş.

2.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Evet hanımlar sizlere kırmızı kıyafet kombin örneklerinden derlediğim görselleri paylaştım. Kırmızı ve siyahın ağırlıklı olduğu bu kombinlerden fikir alarak sizde kendi kombininizi oluşturabilirsiniz;)

kırmızı ve siyah işte benim en çok yakıştırdığım ve asla vazgeçilmezlerim arasında yer alan aşık olduğum iki renk... Kırmızı kıyafetleri tek başına giymeyi sevmiyorum mutlaka siyah ile kombinliyorum ve gerçekten çok şık oluyor. hem asil hem asi hem şık duran bir renk kombinesi . Yılbaşında ne giyecem diye düşünüyorsanız bu kombinlerden kesinlikle esinlenebilirsiniz. hem geceye uygun hemde oldukça uyumlu ve şık kombinler. Tüylü ve saçaklı ceketler bu sene çok moda onlarlada elbise yada pantolon kombinlerinizi yapabilirsiniz.

Kırmızı renk çok özel bir renk olduğu için daha çok siyah ve beyaz ile kombine edilebilir.

Geri