Aslan Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz..Aslan Meleklerimize...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Aslan Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz..Aslan Meleklerimize...
Aslan Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu
Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Aslan burcu
meleklerimiz gücüyle asaletiyle dikkat çeken aslanlar bakalım sizi temmuz ayında neler bekliyor....Bu asaletiniz güçlülüğünüz hangi işlerinize yansıyacak ..Temmuz ayı burç yorumunuzu merak ediyorsanız buyrun...

aslan%20burcu-391.jpg

Aslına bakarsanız iyi oldu. Çünkü ilişkilerde bir yüzeysellik, bolca flörtleşme ve derinleşememe etkileri altında, size iyi gelecek etkiler oluşmayabilirdi. Artık bu aydan itibaren sazı elinize alma zamanı! Sesinizi yükseltme ve parlama zamanı!
Ne kadar güzel bir ay sizleri bekliyor! Öncelikle bu ayda her alanda güçlü olduğunuzu bilmenizi istiyorum. Geçen ayın o duygusal iniş çıkışları, kendini rahat ifade edememe halleri bitti. Artık o güzel ASLAN kral tarzınızı rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz. Hayranlarınızı etrafınıza toplayın, sizi dinlesinler, sahnede olun, bol bol anlatın. Sizi keşfetsinler. Bu etkiler altında çekiciliğinizin de artacağını bilin.

Bu ay göz önünde olmak, yeni ilişkiler kurmak, iş ilişkilerini geliştirmek, hayallerinize emin adımlarla koşmak için güçlüsünüz. Amacınız bir şeyleri hayalden somuta-eller tutulur, gözle görülür hale çevirmek olsun.

Geçen aylarda sizi zorlayan ortamlardan ve insanlardan artık destek görmeye başlayacaksınız. Belki karşıdaki kişiler fikirlerini değiştirecek, belki ortamın koşulları değişecek, belki de kontrol edemediğiniz koşullar aslında sizlerin pazarlık gücünü arttıracak. Arka planda ne olura olsun artık sizler için ödüllendirilme zamanı. Yeterince mücadele etmiş olduğunuzu tahmin ediyorum. Şimdi aksiyonlarınızı söze dökme zamanı. Yeni başlangıçları ayın ilk yarısında tamamlamaya gayret edin. Eskiden başlattıklarınızı ise ayın ikinci yarısında toparlayabilecek ve sonuca bağlayabileceksiniz.

Ayın ikinci yarısından itibaren Merkür gerilemesinin etkisine gireceksiniz. Merkür bu gerileme dönemini sizin burcunuzda geçirecek. “Eyvah yine mi Merkür!” demeyin. Merkür sizlere yardımcı olmak için bu sefer devrede. Geçmişten gelen kişiler ve ilişkilerden kazançlar sağlamanız için devrede.

Özelikle sözleşme, yayıncılık, seyahat konularında detayları sizin lehinize çevirmeye yardımcı olacak. Bu ay YENİDEN teması olan her şeye dikkat edin. Daha önce kaçırmış olabileceğiniz detayları size gösterip, durumları sizin lehinize ilerletmek için karşınıza çıkıyor. Bu ayın ikinci yarısından sonra, zorda kalmadıkça elektronik eşyalar almayın. Önemli sunumlarınız, görüşmeleriniz var ise seyahat planlamanızı dikkatli yapın. Ulaşım için bir B planınız olsun. Son dakika aksiliklerinin o güzel enerjinizi bozmasına izin vermemek için bunları anlatıyorum. Bu ay özellikle iletişim yönünüzle parlama zamanınız. Ufak tefek elektronik aksaklıklar veya ulaşımdaki sıkıntılar o enerjiyi bozmasın.

Temmuz ayının hemen başından itibaren eviniz ve ailenizle ilgili hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Eve ve aile temalarında uzun zamandır canınızı sıkan iş veya konuları çözmek ve ilerlemek için nihayet kapı açılıyor. Evinize ve ailenize dair olmasını istediğiniz ne varsa üzerine gidin. Daha önceki hayal kırıklıkları veya üzüntüleri bir kenara bırakın, aksiyon alın. Artık yavaş ilerlemeler, sabretmek veya detayların sıkıntısı ile uğraşmanız gerekmiyor. Bu ay bir yandan da kurulum ve büyüme enerjileri üzerinizde dolaşıyor. Özellikle kendi işini yapan Aslan okuyucularıma, emin adımlarla ilerlemelerini ve insanlardan yardım istemelerini tavsiye ediyorum. Bu emin adımlar ve gelen yardımlar, beklentinizden çok daha fazla ödül ve mutluluk taşıyor olabilir.

Doğum gününüze de adım adım yaklaşırken enerjinizin ve ihtişamınızın daha da artmasını diliyorum. Doğum günü ayınızda tekrar görüşmek üzere.

Geri