Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
aslan burcu erkeğini etkilemek aslan burcunu etkilemenin yolları burcu erkeğini etkilemenin yolları erkeklerini etkilemek
Aslan burcu erkeğini etkileme konusunda zorluk çekiyorsanız birde burcunun özelliklerini bilerek bazı taktikleri denemeye ne dersiniz bayanlar :tik:

Yaptıklarını övmeyi, ne kadar güçlü biri olduğunu söylemeyi unutmayın.
Farklılığınız olmalı. Yani ne kadar özel bir kadın olduğunuzu ona hissettirin. Onun böylesi güçlü bir kadına layık olduğunu belirtin. Böylece yeri geldiğinde egemen tavırlarınıza göz yumabilir.

Bakımlı olun ve dişi yanlarınızı erkeğinize muhakkak hissettirin. Toplumda beğenilen bir kadın olmanız onun gururunu okşayacaktır.
Onu destekleyin. Size uymayan hareketleri varsa, sinirli olduğunda değil, sakin olduğu bir gün konuşarak izah etmeye çalışın.
İlişkinize verdiğiniz önemi belirtin. Fakat üzerinde baskı kurmaya kalkmayın. Unutmayın o bir kendi ormanın kralıdır. Onun kraliçesi de sizsiniz.
Adım attığı projelerde onun yanında olun. Başarılı olacağını, ona çok inandığınızı belirtin.
Başkalarının sizin için söyledikleri güzel sözler, kendini şanslı bir erkek olarak görmesini sağlayabilir. Ben özel bir kadınla beraberim diye düşünmesini sağlayın.
Sizin için yaptıklarını özellikle başkalarının yanında övünerek anlatın. Onun ne kadar güçlü bir erkek olduğunu belirtin.
Onun hobilerine ilgi gösterin. Hatta yakından ilgilenin. Tuttuğu takım, kullandığı arabayla ilgili bilgiler edinin.
Onu sıkboğaz etmeyin. Kaba davranmayın. Sadık olun ve asla yalan söylemeyin.
Dürüst davranın. Sorunları kavgayla değil, anlaşarak çözmeye çalışın.

Size yanlış davrandığında geriye çekilin ve bekleyin. Size doğru yaklaştığından hemen pes etmeyin. Ne kadar gururlu bir kadın olduğunuzu gösterin. Ama fazla da uzatmayın. Ona bu hareketleri yakıştırmadığınızı söyleyin.
Esprili olun, şirin davranın, ona isteklerinizden bahsedin. Fakat üstelemeyin. Bunları sırasıyla size sunmaktan zevk alacaktır.
Cinselliği önemseyin. Yatakta sıcak ve sevgi dolu davranın.
O ortamı neşelendiren bir erkektir. Yaptığı esprileri hafife almayın. Onu gülümsetmeye çalışın. Minik şakalar yapın. Çocuksu yanlarınızı gösterin. Ama yeri geldiğinde ne kadar güçlü bir kadın olduğunuzu anlamasını sağlayın.
Egosu onun her şeyidir. Asla gururunu incitecek sözler etmeyin. Kendinize etmemesi için belli bir saygıyı aranızda muhafaza edin.

Erkeği yatakta etkilemenin yolları konusunda en önemli olan şey doğallıktır. Yapay olarak kesinlikle bir bayan erkeğini etkileyemez. Hele konu birebir temas ve his üzerine kuruluysa gözler yalan söylemez. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli şey bence doğallık, isteğini belli etme ve uysal olma olarak özetlenebilir. Şuradan bu konuda yazılmış çok güzel yazılara erişebilirsiniz kızlar: http://erkegietkilemeninyollari.blogspot.com.tr/2015/05/erkegi-yatakta-etkilemenin-yollar.html
Erkekler bir kadının gerçekten kendisini isteyip istemediğini anlayacak kadar zekilerdir. Kadınların yılmadan bıkmadan usanmadan bu konuda erkeğine yönelik onun sevdiği şeyleri yapma yoluna gitmeli ve hoş vakit geçirmelidir. Çünkü amaç ruhsal iletişimi ön planda tutmaktır. Böylelikle partner olacak kişiler sağlam temeller üzerine kurulmuş olacaktır.

Bu konuda arama yaparken şu sitede bir kitapla karşılaştım: erkekleribastancikarmaninyollari.org

Fakat bu kitabın kandırmaca olup olmadığını çözemedim. Acaba rica etsem bilgisi olanlar bana dönüş yapabilirler mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri