Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

LALEZAR' Alıntı:
Angelim tatil nasıl gidiyor bakalım ;_)
Lalezarcım ne olsun aynı hamam aynı tas :D canım ben bebeğe ara verdim... Şimdilik bebekkk fikrine ara verdim... Yani benden en az 3 ay felan daha bebek konusunda haberler alamıyacaksınız canım... Buaralar pek nette giremedim yiyenimin düğün hazırlıkları var bütün günüm koşuşturma ile geçioo....

Bebek çalışmlarına ara verincede ateş ölçmeyide bıraktım... Allah hepimiz hakkında hayrlısını nasip etsin Aminnn... İnşallah Allahım herkese bu güzel duyguyu tattırrır....

Hayalcimm... bu güzel duyguyu tatmaya başladıı... Darısı tüm isteyenlereee.... :nazar:

LALEZAR

LALEZAR

Daimi Üye
Üye

AuSSie-AnGeL' Alıntı:
Lalezarcım ne olsun aynı hamam aynı tas :D canım ben bebeğe ara verdim... Şimdilik bebekkk fikrine ara verdim... Yani benden en az 3 ay felan daha bebek konusunda haberler alamıyacaksınız canım... Buaralar pek nette giremedim yiyenimin düğün hazırlıkları var bütün günüm koşuşturma ile geçioo....

Bebek çalışmlarına ara verincede ateş ölçmeyide bıraktım... Allah hepimiz hakkında hayrlısını nasip etsin Aminnn... İnşallah Allahım herkese bu güzel duyguyu tattırrır....

Hayalcimm... bu güzel duyguyu tatmaya başladıı... Darısı tüm isteyenlereee.... :nazar:

Amin canım darısı isteyen herkesin başına, düğün hazırlıkları yorar bilirim Allah kolaylık versin bu sıcıkta, Hayal'de Kelebek gibi bize dua ederse dua kuvveti 2'ye katlanır :)

AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye

hayalim bizleri unutma lalezarın dediğii gibii... bol bol duaa ettt canımcım .. okiş mi ???

AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye

Tabee havalar ısındıı okullar tatill oldu herkesss fırsatını bulur bulmaz hemenn tatilleee gidiyorr... Havalarr ısındıı süper olduu wallaaa... ben sıcak havalaraaa bayılıyorum... soğuklar hiçç gelmesiinnn....

fatoşşş

fatoşşş

Yeni Üye
Üye

selam kızlar herkeze merhaba 1 haftada çok güzel haberler gelmiş sayfamıza çok sevindimmm öncelikle hayalcimmm tebrik ederim canımmm allah tamamınıda erdirsin inş. canımmm allah kucağına da almayı nasip etsinnn bizlerede versinnn rabbim hayırlısıyla.:)

mibrim

mibrim

Yeni Üye
Üye

arkadaşlar merhaba erken gebelik belirtilerinde yazıyorum bi süredir..arkadaş yönlendirdi burayada bu ateş ölçme ilgimi çekti..adetim yakın sonrası inşallah başlayım..

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye

fatosss' Alıntı:
selam kızlar herkeze merhaba 1 haftada çok güzel haberler gelmiş sayfamıza çok sevindimmm öncelikle hayalcimmm tebrik ederim canımmm allah tamamınıda erdirsin inş. canımmm allah kucağına da almayı nasip etsinnn bizlerede versinnn rabbim hayırlısıyla.:)
Teşekkür ederim fatoşcum Allah senin de gönlüne göre versin...

sirinee

sirinee

Üye
Üye

HAYALCİM canım senin adına çok sevindim.Darısı bizlerin başına inşallah Allah kucağınıza almayı nasip eder tqadını çıkar hamileliğinin :nazar:

KeLeBeK

KeLeBeK

Yeni Üye
Üye

Kızlar nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Kimseden pek ses çıkmıyor gibi. Umarı işler yolundadır canarım.

LALEZAR

LALEZAR

Daimi Üye
Üye
KeLeBeK' Alıntı:
Kızlar nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Kimseden pek ses çıkmıyor gibi. Umarı işler yolundadır canarım.
Ne olsun canım işte, işe başladım yoğun çalışıyorum bi de müfettiş gelecek onu bekliyoruz stres diz boyu anlıcan, bide bu aralar yine heyecanlı bekleyiş dönemine girmek üzereyim, inşallah Allah bu ay bebeğimi verir bana...
Senin hamilelik nasıl gidiyor, bebişin üzmüyordur seni umarım, eeee üzsede onun için çok bekledin değil mi hereye değer görüşürüz tatlım şimdilik hoşçakal kendine ve bebeğine iyi bak...

KeLeBeK

KeLeBeK

Yeni Üye
Üye
Teşekkürler Lalezarcım, ben de iyiyim çok şükür. Bu aralar mide bulantılarım oluyor. Onun dışında bir sıkıntım yok. O da olucak zaten. Allahım en kısa zamanda sizlere de versin bebişlerinizi inşallah canım. İş yerinde de kolaylıklar diliyorum. Sen de kendine çok iyi bak. Öptüm.

AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Bende 1 ay ara vermiştim ve anladım ki adetimde düzensizlik yok tek sorun kafaya takmammıs bu ay tam gunumde regl oldum... bu ay tekrar çalışmalara başlayacağım hayırlısı olsun inşallah... Lalezarcım yaa pek giremiyorum nette ama szleri burdan takip ediyorum... girebildigim zamanları olan bitenii okuyorum... kelebekcimmmm doktor randevun felan varmı ??? bebeğini gordun mu ??

fatoşşş

fatoşşş

Yeni Üye
Üye
KeLeBeK' Alıntı:
Teşekkürler Lalezarcım, ben de iyiyim çok şükür. Bu aralar mide bulantılarım oluyor. Onun dışında bir sıkıntım yok. O da olucak zaten. Allahım en kısa zamanda sizlere de versin bebişlerinizi inşallah canım. İş yerinde de kolaylıklar diliyorum. Sen de kendine çok iyi bak. Öptüm.

canım benim hoşgeldinnnnnn nasılsın küçük anne :)umarımmm herşey yolundadır bulantı haricinde napalım onada katlanıcan artık canımmmm allh kolaylıklar versin bitaenm özletme kendini gel arasıra

LALEZAR

LALEZAR

Daimi Üye
Üye
AuSSie-AnGeL' Alıntı:
Bende 1 ay ara vermiştim ve anladım ki adetimde düzensizlik yok tek sorun kafaya takmammıs bu ay tam gunumde regl oldum... bu ay tekrar çalışmalara başlayacağım hayırlısı olsun inşallah... Lalezarcım yaa pek giremiyorum nette ama szleri burdan takip ediyorum... girebildigim zamanları olan bitenii okuyorum... kelebekcimmmm doktor randevun felan varmı ??? bebeğini gordun mu ??
Valla angelım işte bekliyoruz bakalım, adetime az kaldı, ateşim pek sabit değil, az öncede bir kasık ağrısı tuttu ayağa kaldıtmadı beni, şimdi biraz geçti 2-3 dk kadar sürdü nedir bilmem