Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

J

japonica

Yeni Üye
Üye
SANIRIM BURASI TERK EDİLMİŞ TOPİC, AMA BEN GENE DE EKLİCEM ATEŞ DEĞERLERİMİ VE TABLOMU

2e7426 Ovulation Charts

elisev

elisev

Hamiş Melek
selam kızlar nasılsınız bende başlicam ölçmeye ama benim termometrem yok dil altı olması şart mı acaba?

M

Misafir Melek

Forum Okuru
merhaba

merhabalar.yazılarınızı merakla takip ediyorum.2 senelik evliyim 2 dış gebelik 2 boş gebelik toplam 4 kaybım var.şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum tabiki de:)ateş ölçmeye bi kaç gündür başladım.bugun yarın adet olmam lazım.ateşimi dil altından ölçtüğümde 37.2 koltuk altından ölçtüğümde 36.6 çıkıyor.ben şimdi neyim acaba ???:)))

K

koza

Hamiş Melek
Misafir melek, ben çok anlamam ama yine de aklımın erdiği kadar cevap vereyim. Dil altından ölçümler sabah uyanınca, aynı saatte yapılacak. Hiç su içmeden, lavaboya bile girmeden. Yanına koy dereceni, dijital olanı, ölç, not al. Şİmdi 37.2 eğer kurallara uygun ölçüldü ise iyi bir derece. Regl olduğum gün benim direk kış için diyorum 36.2 ile 36.4 arasına düşüyor. Yumurtladıktan sonra da 36.7 ile 37.2 arası oluyor. Yani senin derecen adet olunacak derece değil. Ama gün içinde ölçtüysen, ısı oda ısından bile etkileniyor. Dilerim güzel haberlerini alırız.
Misafir Melek' Alıntı:
cevap verebilecek hiç kimse mi yok bana?

K

Kayıtsız Üye (meleğim)

Forum Okuru
bu belirtiler neye işaret arkadaşlar

slm arkadaşlar ben pkoluyum ve artık hapla regli olabiliyorum 7 yıllık evliyim bir aşılama oldum geçen yıl tuttu ama sonuçlanmadı bu ayda hasta olunca gidecez aşılamaya (inş gerek almaz)
ama ben bu ay soğan kürü yaptım hakkaten akıntım çok geldi ve şuanda adetim 34. günü hala regli olmadım hap ta içtim aynı zamanda 2,3 gün oluyor biteli geneldede bittikten 7,10 gün sonra hasta olurdum
ŞUAN ADETİN 34.GÜNÜ VE 2,3 GÜNDÜR ÖZELLİKLE SABAHLARI SOL KASIĞIMA ŞİDDETLİ OK BATIYOR BELİM AĞRIYOR GÖĞÜSLERİM ACIYOR UÇLARI ÇOK HASSAS ŞUAN ATEŞİM DİLALTINDAN 36.8
acaba şuan hamilemiyim yoksa yumurtluyomuyum yoksa çatlıyomu bunu nasıl anlarım
eğer yumurta çatlama zamanındaysam çalışmalara biran önce başlıyalım diye düşünüyorum ama ya tuttuysa çalışma yaparsamda düşerse diye korkuyorum 2 ara bi derede kaldım ne olur bilgileriniz ve tecrübelerinizle yardımcı olun
rabbim herkese hayırlı evlat versin tedavisiiz :)

benimm ben

benimm ben

Yeni Üye
Üye
rabbim herkese hayırlı evlat versin tedavisiiz :)<!-- google_ad_section_end -->
<TABLE class=tborder border=0 width=400><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_28_661930', '2', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT><TABLE class=tborder border=0 width=400><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_32_661930', '2', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT>Aminnnnn

H

HURREMIM

Hamiş Melek
bende burada yeni üyeyim 4 aylık evliyim.bende hayırlısıyla bir meleğim olsun istiyorum herkeze nasip etsin allah inşallah.

H

HURREMIM

Hamiş Melek
:bebeğim:herkez ateş tablosu paylaşsa hem heycanlı olur hemde zaman daha çabuk geçmezmi..yapalım neoluyyyy:)
.

E

eminiş

Forum Okuru
kızlaaaaaaaaaaaar

geçmişi okudum gerçekten güzel paylaşımlar var ben de bilgilerimi paylaşmak istiyorum ama kimse yoooooooook tekradan yazılır mı acaba

M

melekarsln

Yeni Üye
Üye
merhablar kızlar.aranıza yeni katıldı.bir düşüğüm var.şuan bebek düşünüyoruz.bende ateş ölçme yöntemini kullanarak hamile kalmak istiyorum.ben sbahaları dil altından ölçüm yapıyorum.aşağıya günleri ve dereceleri yazıyorum.sizde yumutladımmı?bilgi sahibi olanlar varsa yazarsa sevinirim.

16.05.2011 regl 1.gün 36,1 derece
17.05.2011 regl
18.05.2011 regl
19.05.2011 regl
20.05.2011 5.gün 36,4 derece
21.05.2011 6.gün 36,2
22.05.2011 7.gün 36,4
23.05.2011 8.gün 36,2
24.05.2011 9.gün 36,2
25.05.2011 ölçemedim
26.05.2011 11.gün 36,2
27.05.2011 12.gün 36,3
28.05.2011 13.gün 36,1

AySn87

AySn87

Yeni Üye
Üye
10.08 relg bitti **
11.08 --- 36,7 **
12,08 ---36,6
13.08 ---36,6

yorumlarsanız sevinirim..

kelebek7

kelebek7

Yeni Üye
Üye
Merhabalar tüm melekler:)
Aranıza yeni katıldım..bilgiye ihtiyacım var. Asyamm ben geldim ama hala buralardamısın bilmiyorum :)

M

m3lt3m__

Yeni Üye
Üye
KIZLARR BİŞİ SOURUCAMMMMMM CVPLARIMISINIZZZ:(((.hamile kalmak istiyorum bu yuzden ilişkiden sonraa yaklasık yarım saate uzanıp kalkmıyorum sonra kalktıktan 3 4 saat sonra iç çamasırım ıslandıı spremler döllemediği içinmi anlayamadım herkeste olan bişimidr bu yoksa bende bi problemmı var?

kelebek7

kelebek7

Yeni Üye
Üye
m3lt3m__' Alıntı:
KIZLARR BİŞİ SOURUCAMMMMMM CVPLARIMISINIZZZ:(((.hamile kalmak istiyorum bu yuzden ilişkiden sonraa yaklasık yarım saate uzanıp kalkmıyorum sonra kalktıktan 3 4 saat sonra iç çamasırım ıslandıı spremler döllemediği içinmi anlayamadım herkeste olan bişimidr bu yoksa bende bi problemmı var?
canım bence olağan bişey bu içerde kalanların bi kısmı dışarı sızmıştır sadece.

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
m3lt3m__' Alıntı:
cnm sen ilişkiden sonra yarım saat ayaklarını kaldır öyle bekle kalktığında spermler akıyosa aksın bişi olmaz herkeste olan şeyler bunlar bide en iyisi öyle kalkmadan yatıp uyumak diyolar yani kalksanda akan spermler aksın bişi olmaz yani