Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

Canım kusura bakma PC başına gelemedim bir ara. Belirtilerin hamişlik belirtileri gibi ama biraz da regl belirtisi gibi. ikisi birbirine çok benziyor malum.. Ama inan evde test yapmak için çok erken davranmışsın. Umutsuzluğa kapılma. İnşallah hamişsindir canım. Belli olana kadar kendini çok fazla dinleme. İnsan psikolojik olarak da etkileniyor ve böle belirtiler görebiliyor kendinde. Yüreğini ferah tut. Hayırlı zaman gelmişse mutlaka konmuştur bebişin göbüşüne. Ben de 3. ayımda bebişime kavuştum. İnşallah sen de kavuşursun. Bu ay olmazsa da sakın üzme kendini. Ateş ölçme yöntemini kullanabilirsin. Ama İnşallah gerek kalmaz.

gunaydin.gif

hayırlısı olsun zuzucum üzülme canım sakın. bak bizlerde bekliyorum yeni ay yeni umut demektir. umarım enyakın zamanda seninde bebişin sana gelecek canım Allahın izniyle. birbirimize dualar edelim. Rabbim kabul eder inşallah

buarada bak enazından reglin düzenli. bu çok güzel. demekki sorun yok ve güzel yumurtluyosun demektir. eşindede bir sorun yoksa çok yakın bir zaman sonra hamiş kalırsın canım .rahat ol .
bugün ölçtünmü ateşini yine yani 36.7 ilemi regl oldun canım?

evet canım 36,7 ile regl oluyorum... inşallahhh diğer aya...

Kelebekcim, Fatoşcum, Angelim ve Efsuncum teşekkür ederim hepinize duygularımı paylaştığınız için, hepiniz çok tatlısınız, sizleri seviyorum

Kelebekcim, Fatoşcum, Angelim ve Efsuncum teşekkür ederim hepinize duygularımı paylaştığınız için, hepiniz çok tatlısınız, sizleri seviyorum

kendi adıma rica ederim canım nedemek. elimizden geldiği bildiğimiz kadarıyla burda hep birbirimize yardım etmek için varız . sende çok tatlısın canım saol . bizlerde seni seviyoruz

Günaydın melişler.Ben yanlış hesaplamadıysam adetim 12 gün gecikti :S İş güçten fırsat bulup hiç düşünememiştim bu gün buraya yazdığıma göre bi hesaplayayım dedim ve bu sonuçla karşılaştım.Bu gün eczaneden test alıp deniycem.Ben hatırlayamıyorum ama haziranın 2 sinde regl olmam gerekiyordu.Eşime sordum bu ay olmadın dedi.Kafam allak bullak oldu.Test sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum.Eğer gerçekten adet olmamışsam ki eşim emin bundan 12 gün geçmesi hamişliği kesinleştiriyo gibi bi şey.Tabi hormonal bi sorunum yoksa...

Günaydın melişler.Ben yanlış hesaplamadıysam adetim 12 gün gecikti :S İş güçten fırsat bulup hiç düşünememiştim bu gün buraya yazdığıma göre bi hesaplayayım dedim ve bu sonuçla karşılaştım.Bu gün eczaneden test alıp deniycem.Ben hatırlayamıyorum ama haziranın 2 sinde regl olmam gerekiyordu.Eşime sordum bu ay olmadın dedi.Kafam allak bullak oldu.Test sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum.Eğer gerçekten adet olmamışsam ki eşim emin bundan 12 gün geçmesi hamişliği kesinleştiriyo gibi bi şey.Tabi hormonal bi sorunum yoksa...

hakkında hayırlısı olsun öncelikle hayalcim . eğer istiyorsan bebiş olsun , umarım hamilesindir canım . inşallah başka bir sorun değildir . bizleri haberdar et olurmu?

Kızlar ben hamişim evde test yaptım pozitif çıktı bi de kan testi yaptırcam bakalım.Ama biraz tadını çıkarayım.Allah inşallah isteyen herkese nasip eder bu güzelliği.Sizleri seviyorum melekçiklerim...

amin hayalcim inşallah darısı bizlerin başına . çok sevindim senin adına . Allah tamamına erdirsin . sorunsuz bir dokuz ay geçirmeni dilerim . umarım herşey istediğin gibi olur .kenjdine çok dikkat et annecikkk

Geri