Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

Kızlar ben hamişim evde test yaptım pozitif çıktı bi de kan testi yaptırcam bakalım.Ama biraz tadını çıkarayım.Allah inşallah isteyen herkese nasip eder bu güzelliği.Sizleri seviyorum melekçiklerim...

AAAyyyy nasıl sevindim bilemezsin canım... Hayırlı uğurlu olsun... Allah bebişine sağlıklı bir şekilde kucağına alabilmeyi nasibetsin!Ben de şu sıralar büyük sabırsızlıkla 2. randevumu bekliyorum.. Sen de doktorundan randevu al hemen.:nazar::party:

Çok sevindim canım benim senin adına.Rabbim sağlıklım bir şekilde kucağına almayı nasip eylesin:)İyi bak meleğimize:):)

tebrik ederim Hayalcim, hayırlı olsun bebişin Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip etsin inşallah

herkese merhaba kizlar,

ates ölcme yöntemiyle yumurtlama gününü hesaplamak (her ne kadar yanilma payi olsa da) nasil oluyor diye günlerdir arastiriyordum, siteniz sayesinde bilgi sahibi oldum cok tesekkürler :)

Bundan sonra ben de adetimden itibaren kaydedicem vücut isimi. 1 ay sonra da sizlerle paylasirim.

Hamile kalan arkadasin gözü aydin. tebrikler ! darisi digerlerinin basina!

bizim denememizin 2. ayi. 30 mayista en son reglim oldu.yumurtlama günleri maksimum sekilde degerlendirmeye calistik. bu ayin 25 ince tekrar regl olucam dün aksamdan beri kasik agrilarim her zamanki gibi basladi. Sanirim bu ay da es gecti bizim yaramaz... :)

Napalim o kacmaya biz kovalamaya devam edicezz...

Bildigim kadariyla bu yöntem pek güvenilir degil okulda öyle ögretmislerdi.....paylasim icin tskler

Geri